r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cybersphere Plus

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wydana wiele lat temu gra Cyberpshere, która była wariacją na temat Arkanoida, zyskała taką popularność, że producenci szybko wypuścili kontynuację z Plusem w nazwie. Część druga dynamicznej gry zręcznościowej także w końcu udostępniono zupełnie za darmo, co uradowało fanów odbijania piłeczki paletką. Tego rodzaju rozgrywka nigdy się nie starzeje, zwłaszcza przy odpowiedniej oprawie audiowizualnej.

Galeria programu

Model rozgrywki pozostał ten sam prosty i niezmieniony. Należy uważać, aby piłeczka nie wyleciała u dołu ekranu, bo to oznacza stratę życia. Celem gracza na każdym poziomie jest zbicie wszystkich wielokolorowych cegiełek, a przy tym zebranie jak największej liczby punktów. Grę wyróżniają elementy do zniszczenia o różnej długości czy formie. Etapy są zdecydowanie bardziej ciekawe od tych z identycznych klocków.

Po raz kolejny nie zabrakło dopalaczy, wydłużających paletkę, dodających wyrzutnie rakiet po bokach albo rozmnażających piłeczkę. Należy zawsze pamiętać, że punkty podliczane są dopiero po pokonaniu poziomu. Te z wyłapanych po drodze kryształów znikną, jeśli nie popiszemy się zręcznością i stracimy życie. Dla graczy przygotowano mnóstwo etapów, dodatkowo ze specjalnymi układami bonusowymi dla dociekliwych.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.