Cybersphere Plus

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wydana wiele lat temu gra Cyberpshere, która była wariacją na temat Arkanoida, zyskała taką popularność, że producenci szybko wypuścili kontynuację z Plusem w nazwie. Część druga dynamicznej gry zręcznościowej także w końcu udostępniono zupełnie za darmo, co uradowało fanów odbijania piłeczki paletką. Tego rodzaju rozgrywka nigdy się nie starzeje, zwłaszcza przy odpowiedniej oprawie audiowizualnej.

Model rozgrywki pozostał ten sam prosty i niezmieniony. Należy uważać, aby piłeczka nie wyleciała u dołu ekranu, bo to oznacza stratę życia. Celem gracza na każdym poziomie jest zbicie wszystkich wielokolorowych cegiełek, a przy tym zebranie jak największej liczby punktów. Grę wyróżniają elementy do zniszczenia o różnej długości czy formie. Etapy są zdecydowanie bardziej ciekawe od tych z identycznych klocków.

Po raz kolejny nie zabrakło dopalaczy, wydłużających paletkę, dodających wyrzutnie rakiet po bokach albo rozmnażających piłeczkę. Należy zawsze pamiętać, że punkty podliczane są dopiero po pokonaniu poziomu. Te z wyłapanych po drodze kryształów znikną, jeśli nie popiszemy się zręcznością i stracimy życie. Dla graczy przygotowano mnóstwo etapów, dodatkowo ze specjalnymi układami bonusowymi dla dociekliwych.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!