r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cydia Impactor 0.9.44

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń

Cydia Impactor jest uniwersalnym narzędziem do instalowania oprogramowania na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android z pominięciem normalnych mechanizmów instalacji (tzw. sideloading). Za jego pomocą można zainstalować pliki .IPA (iOS) oraz .APK (Android).

Program pozwala też na dostęp do powłoki urządzenia mobilnego, debugowanie urządzenia z iOS-em, odblokowanie, wgranie obrazu Fastboot, zdalne uruchomienie aplikacji, podpisywanie plików IPA, usuwanie certyfikatów Xcode i kasowanie App ID. Głównym zastosowaniem Cydii Impactora wydaje się jednak wgrywanie jailbreaków na iOS-a.

Uwaga, na Windowsie należy wpierw zainstalować odpowiedni sterownik dla urządzenia z Androidem. Jeśli urządzenie nie zostało wykryte, należy wykorzystać funkcję USB Driver Scan.

Aby wykorzystać Cydię Impactora z urządzeniem z iOS-em, należy wpierw zainstalować iTunes, zarówno na Windowsie jak i na macOS-ie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.