Cypheros TS-Doctor 2.1.37

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cypheros TS-Doctor to uniwersalne narzędzie, służące do processingu i naprawy materiałów wideo zarejestrowanych przy użyciu telewizyjnych odbiorników kablowych, satelitarnych lub antenowych. Oferuje ono ciekawą funkcjonalność, pozostając przy tym bardzo prostym w użyciu.

Program poprawnie obsługuje większość powszechnie spotykanych standardów (DVB-S, DVB-C oraz DVB-T). Dysponuje on pokaźnym zestawem funkcji, z pomocą których sprawnie wykadrujemy materiał wideo, usuniemy zbędne reklamy (narzędzie posiada mechanizm automatycznego rozpoznawania reklam), a także sprawdzimy plik wideo pod kątem błędów i zniwelujemy wszelakie problemy, uniemożliwiające odtworzenie filmu na stacjonarnym odtwarzaczu DVD. Mowa m.in. o usterkach w płynności odtwarzania audio/wideo, brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem itp.

Cypheros TS-Doctor wspiera wideo w wysokich jakościach, umożliwiając wydajną pracę z klipami nawet w jakości Full HD. Umożliwia konwertowanie takich wideo pomiędzy wieloma formatami bez odczuwalnej utraty jakości zarówno obrazu, jak również dźwięku. Z powodzeniem narzędzie wykorzystywane może być do pracy z wideo nagranym przy użyciu aparatów cyfrowych i kamer takich producentów jak Sony, Canon czy Panasonic.

Aktualna wersja programu jest kompatybilna z następującymi standardami transmisji: DVB, ATSC, HD-TV, SD-TV, DVB-Radio oraz AVCHD. Obsługuje on na wejściu wideo w formatach TS, M2TS, M2T, MTS, DVR, TS4, REC, TP, TP0, TRP i UVM, umożliwiając eksport projektów do plików TS, DVR, Enigma TS, MKV, M2TS, AVCHD, Bluray i SRT (napisy z teletekstu).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Polski interfejs aktywowany może być z poziomu opcji konfiguracyjnych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
redemers   1 #4 09.06.2018 08:28

Jest do tego polska instrukcja albo jaki przewodnik ? Nie potrafię za bardzo poruszać się po programie, używam do zgrywania programów z Enigmy 2, problem to kaltkowanie i delikatne przesunięcie dźwieku. Przy podstawowej konfiguracji efekt bardzo dobry, jednak ogranicza mnie brak wiedzy.

Mark7   7 #3 10.10.2016 13:57

@Leszek99: Potwierdzam. Program wart jest swojej ceny. Potrafi naprawić filmy tak skopane, przy których inne programy się wykładają. Posiada również proste funkcje edycyjne filmów. Polecam.

Leszek99   6 #2 14.03.2016 22:42

Potwierdzam! Warto wysupłać te 30Euro. Program klasa sam w sobie. Nie ma lepszego.
Polecam !

Voy_SSG_Dial   2 #1 30.03.2014 20:58

Najlepszy program do obróbki nagrań w formacie .ts, zapisanych przez tunery DVB-T, DVB-S/S2 i DVB-C. Pozwala na usunięcie nadmiarowych danych, naprawi nagrania z błędami, potrafi również wydobyć napisy z teletekstu i zapisać je jako .srt itd. itp. Gorąco polecam wykupienie licencji i korzystanie przez to ze wszystkich możliwości programu - WARTO. :)