Czarodziejski Flet Czarodziejski Flet 1.0.3

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Czarodziejski Flet to bardzo ciekawe połączenie gry logicznej ze scenariuszem oraz scenografią znaną z opery Czarodziejski Flet.

Poza muzyką Mozarta w Czarodziejskim Flecie napotkamy na grafiki Amona Miyamoto, które choć specyficzne, nadają grze mrocznego klimatu. Fabuła jak i poziomy nawiązują do opery Czarodziejski Flet. Ciekawym urozmaiceniem jest głos narratora, który podpowiada i komentuje z zewnątrz nasze poczynania oraz to co się dzieje na ekranie. Tak jakby nasza przygoda była tylko opowiadaną na dobranoc bajką.

Rozgrywka to typowa gra logiczna opierająca się na przesuwaniu elementów w odpowiedniej kolejności. Wraz z kolejnymi poziomami przybywa przeszkód i kolejnych części, które wpływają na zasady zabawy. Niestety choć zagadki są ciekawe, prawie całą radość psuje sterowanie. Przy mniejszych ekranach iPhone’ów trafienie w odpowiedni element i nawiązanie interakcji nie należą do łatwych. Choć gra nie posiada presji czasu, po kolejnej nieudanej próbie potrafi zirytować zamiast relaksować.

Zaletą Czarodziejskiego Fletu jest brak mikropłatności. Obecnie za grę musimy zapłacić 1,99 euro co gwarantuje nam dostęp do 32 poziomów, trzech grywalnych postaci i aktualizacji w przyszłości. Jeżeli komuś do gustu przypadły takie tytuły jak Monument Valley czy też wydana niedawno Lara Croft Go, spędzi też miłe chwile z Czarodziejskim Fletem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!