r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czarodziejski Flet 1.2

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Czarodziejski Flet to rodzina gra logiczna, w której poza zagadkami spory nacisk położono na jej oprawę oraz opowiadaną historię, to w jaki sposób jest opowiadana.

Galeria programu

Poza muzyką Mozarta w Czarodziejskim Flecie napotkamy na grafiki Amona Miyamoto, które choć specyficzne, nadają grze mrocznego klimatu. Fabuła jak i poziomy nawiązują do opery Czarodziejski Flet. Ciekawym urozmaiceniem jest głos narratora, który podpowiada i komentuje z zewnątrz nasze poczynania oraz to co się dzieje na ekranie. Tak jakby nasza przygoda była tylko opowiadaną na dobranoc bajką.

Rozgrywka to typowa gra logiczna opierająca się na przesuwaniu elementów w odpowiedniej kolejności. Wraz z kolejnymi poziomami przybywa przeszkód i kolejnych części, które wpływają na zasady zabawy. Niestety choć zagadki są ciekawe, prawie całą radość psuje sterowanie. Przy mniejszych ekranach iPhone’ów trafienie w odpowiedni element i nawiązanie interakcji nie należą do łatwych. Choć gra nie posiada presji czasu, po kolejnej nieudanej próbie potrafi zirytować zamiast relaksować.

Zaletą Czarodziejskiego Fletu jest brak mikropłatności. Obecnie za grę musimy zapłacić 1,99 euro co gwarantuje nam dostęp do 32 poziomów, trzech grywalnych postaci i aktualizacji w przyszłości. Jeżeli komuś do gustu przypadły takie tytuły jak Monument Valley czy też wydana niedawno Lara Croft Go, spędzi też miłe chwile z Czarodziejskim Fletem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarodziejski Flet to gra mobilna na podstawie opery

9
ROZRYWKA 25.09.2015 | Paweł Piskurewicz (szaweł)

Gry na podstawie książek, filmów czy też komiksów to nic nowego. Rodzime studio postanowiło sięgnąć jednak dalej i na ekrany urządzeń mobilnych przenieść operę Czarodziejski Flet. Trzeba przyznać, że jest to próba ciekawa i udane, choć na razie mogą się o tym przekonać jedynie posiadacze urządzeń z systemem iOS. Poza muzyką Mozarta w Czarodziejskim Flecie napotkamy na grafiki Amona Miyamoto, które choć specyficzne, nadają grze mrocznego klimatu. Fabuła jak i poziomy nawiązują do opery Czarodziejski Flet. Ciekawym urozmaiceniem jest głos narratora, który podpowiada i komentuje z zewnątrz nasze…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.