r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DBF Viewer 2000 6.55

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DBF Viewer to doskonałe narzędzie służące do przeglądania i edytowania rozmaitych plików DBF. Stanowi ciekawą alternatywę dla płatnych aplikacji tego typu, oferując mnóstwo zróżnicowanych funkcjonalności.

Galeria programu

Program obsługuje pliki z Base, Visual dBase, Foxpro, Visual FoxPro i Clippera. Mowa tu zarówno o standardowych, jak i rozbudowanych bazach danych z plikami o dużych rozmiarach. Aplikacja działa bardzo płynnie i szybko niezależnie od tego, czy pracujemy nad jednym czy też wieloma plikami jednocześnie.

DBF Viewer oferuje funkcję sprawdzania struktury plików DBF i edytowania ich w taki sam sposób, jak przy wykorzystaniu innych programów do zarządzania bazą danych. Za pomocą narzędzia można również edytować i przeglądać projekty stworzone przy użyciu dBase III, dBase IV, dBase Level 7, FoxPro i Visual FoxPro.

Narzędzie pozwala na skorzystanie z automatyzowanej linii poleceń, która umożliwia powtarzanie tych samych operacji bez ingerencji użytkownika. Zautomatyzować można rozmaite procesy, w tym importowanie i eksportowanie danych, nadpisywanie plików, a także likwidowanie duplikatów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.