DBF Viewer 2000 DBF Viewer 2000 7.35

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DBF Viewer to doskonałe narzędzie służące do przeglądania i edytowania rozmaitych plików DBF. Stanowi ciekawą alternatywę dla płatnych aplikacji tego typu, oferując mnóstwo zróżnicowanych funkcjonalności.

Program obsługuje pliki z Base, Visual dBase, Foxpro, Visual FoxPro i Clippera. Mowa tu zarówno o standardowych, jak i rozbudowanych bazach danych z plikami o dużych rozmiarach. Aplikacja działa bardzo płynnie i szybko niezależnie od tego, czy pracujemy nad jednym czy też wieloma plikami jednocześnie.

DBF Viewer oferuje funkcję sprawdzania struktury plików DBF i edytowania ich w taki sam sposób, jak przy wykorzystaniu innych programów do zarządzania bazą danych. Za pomocą narzędzia można również edytować i przeglądać projekty stworzone przy użyciu dBase III, dBase IV, dBase Level 7, FoxPro i Visual FoxPro.

Narzędzie pozwala na skorzystanie z automatyzowanej linii poleceń, która umożliwia powtarzanie tych samych operacji bez ingerencji użytkownika. Zautomatyzować można rozmaite procesy, w tym importowanie i eksportowanie danych, nadpisywanie plików, a także likwidowanie duplikatów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!