DWG FastView DWG FastView 2.5

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki i konwertery projektów
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DWG FastView to czytnik dokumentów DWG, DXF oraz DWS, pozwalający wyświetlać rysunki CAD 2D i 3D. Oferuje możliwość jednoczesnego uruchamiania kilku plików, co ułatwi porównywanie dokumentów i analizę ich treści. Jest aplikacją mało wymagającą, jeśli chodzi o zasoby komputera, przez co powinna działać bardzo sprawnie również na starszym sprzęcie.

Podczas przeglądania istnieje możliwość swobodnego poruszania się po rysunku, dowolnego powiększania, zaznaczania elementów, a także wyboru, które warstwy mają być wyświetlane. Całość działa sprawnie, szybko reagując na polecenia użytkownika. Kiedy skończymy oglądać dany plik, informacja o nim (wraz z podglądem miniatury), wyświetlana jest na ekranie startowym aplikacji, dzięki czemu w przyszłości łatwiej będzie do niego wrócić, bez konieczności ponownego przeszukiwania zasobów dysku.

Uruchomione rysunki można zapisać jako pliki graficzne (JPG, BMP lub PNG) stosując podstawową konfigurację (jakość, kolorystyka) lub wyeksportować do formatu PDF, korzystając z wirtualnej drukarki. Warto zwrócić uwagę, że niektóre z tych opcji dostępne są jedynie z poziomu zakładki „Model” w podglądzie dokumentu.

Wygodna może okazać się wbudowana funkcja wydruku, jak również przyjemny dla oka dodatek pod postacią edytora kolorów interfejsu. W prawym górnym rogu programu możemy wybrać kolorystykę paska narzędzi, a tym samym dostosować design programu do systemu operacyjnego, czy też gustu użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!