r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dapp Serwisant 1.1

Strona główna Windows Firma Programy do obsługi serwisu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dapp Serwisant jest aplikacja stworzona z myślą o firmach zajmującym się serwisowaniem urządzeń komputerowych i fiskalnych.

Dzięki niemu możliwe jest ewidencjonowanie urządzeń fiskalnych oraz sprzętu komputerowego w bardzo prosty sposób. Dapp Serwisant pozwala wypisywać zlecenia zwykłe i fiskalne, prowadzi prosty magazyn sprzętu w celach ewidencji czasu gwarancji, pozwala prześledzić historię napraw oraz ścieżkę przyjęć i wydań sprzętu.

r   e   k   l   a   m   a

System pozwala kontrolować terminowość wykonywanych przeglądów fiskalnych oraz wykonuje wydruki zgłoszeń do urzędu skarbowego. W wersji pełnej (nie demo) autorzy rozbudowali program o bazę kodów pocztowych, która w znaczący sposób ułatwia codzienna pracę z systemem.

Uwaga!

Program do prawidłowego działania wymaga zainstalowanego w systemie bezpłatnego serwera bazy danych Firebird, który można pobrać z naszego działu Serwery baz danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #10 30.10.2015 21:49

prosty i lekki program dla serwisu urządzeń komputerowych i fiskalnych.

Autor edytował komentarz.
  #9 14.04.2012 22:46

Witam, programem Cieszyłem się przez kilka tygodni jednak póxniej zacząłem dostrzegać jego minusy - największym jest to, że poza kasami fiskalnymi według mnie nie nadaję się do obsługi innego rodzaju serwisu.
Brakuje mi wielu funkcji przydatnych w codziennym życiu lub ja ich nie rozumiem.

  #8 19.06.2009 15:27

Może być. Brak tylko kartoteki serwisantów i uprawnień fisk. Ciekawy pseudo magazyn, przydaje się do gwarancji.

  #7 30.01.2009 12:09

Dzięki zakupowi tego programu zaoszczędziłem sporo czasu w przygotowywaniu rewersów ręcznie a i rozmowa z klientem stała się łatwiejsza bo ma dokument naprawy generowany w trybie rzeczywistym. Polecam bardzo.

  #6 08.12.2008 14:26

Dzięki zakupowi do końca roku za 290 zł netto, mamy program na 10 stanowiskach.
Producent nie kontroluje w wersjach zakupionych do końca roku ilości stanowisk sieciowych.

  #5 22.08.2008 10:15

Program na początek w zupełności wystarczający po zapoznaniu się z wersją demo zamierzam zakupić. Trochę, więcej funkcji by się przydało.

  #4 04.07.2008 09:18

Może się czepiam, ale na screenie jest okienko " Na magazynie ", powinno chyba być "W magazynie ".

  #3 22.06.2008 17:34

Niezły programik. Nareszcie nie muszę wertować segregatorów, żeby odszukać dane gwarancji do sprzętu, który wysyłam do dostawców. No i obsługa intuicyjna. Czekam na aktualizacje.

  #2 13.06.2008 17:07

Program jest bardzo dobry do pracy w serwisie i magazynie. Używam go od jakiegoś czasu i nie mam z nim problemów. Obecnie moja baza danych z gwarancjami wynosi ponad 2000 rekordów i nie zauważyłem żeby w jakis sposób program zwalnial (częste zjawisko w innych programach). Dodatkowo bardzo intuicyjna obsługa. Program mogę polecić wszystkim. Używam go do masowej sprzedży w hurtowni sprzętu elektronicznego (wystawianie gwaracji, przymowanie na reklamacje itp). Nie zauważylem żadnych problemów, a jak porozmawialem z producentem w sprawie jakichkolwiek problemów z obsługą od razu dostałem wsparcie. Jednym słowem Polecam

  #1 13.06.2008 11:29

Program bardzo ciekawy i prosty w użytkowaniu. Na pierwszy rzut oka wydaje się niewielki, ale wystarczy trochę poklikać, aby przekonać się o jego możliwościach. Przydałoby się jeszcze parę funkcji np. harmonogram i kalendarz, ale z rozmowy ze sprzedawcą wiem, że system będzie się rozwijał w dobrym kierunku. No i cena jest zachęcająca.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.