Dapp Serwisant 1.1

Strona główna Windows Firma Programy do obsługi serwisu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dapp Serwisant jest aplikacja stworzona z myślą o firmach zajmującym się serwisowaniem urządzeń komputerowych i fiskalnych.

Dzięki niemu możliwe jest ewidencjonowanie urządzeń fiskalnych oraz sprzętu komputerowego w bardzo prosty sposób. Dapp Serwisant pozwala wypisywać zlecenia zwykłe i fiskalne, prowadzi prosty magazyn sprzętu w celach ewidencji czasu gwarancji, pozwala prześledzić historię napraw oraz ścieżkę przyjęć i wydań sprzętu.

System pozwala kontrolować terminowość wykonywanych przeglądów fiskalnych oraz wykonuje wydruki zgłoszeń do urzędu skarbowego. W wersji pełnej (nie demo) autorzy rozbudowali program o bazę kodów pocztowych, która w znaczący sposób ułatwia codzienna pracę z systemem.

Uwaga!

Program do prawidłowego działania wymaga zainstalowanego w systemie bezpłatnego serwera bazy danych Firebird, który można pobrać z naszego działu Serwery baz danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #10 30.10.2015 21:49

prosty i lekki program dla serwisu urządzeń komputerowych i fiskalnych.

Autor edytował komentarz.
  #9 14.04.2012 22:46

Witam, programem Cieszyłem się przez kilka tygodni jednak póxniej zacząłem dostrzegać jego minusy - największym jest to, że poza kasami fiskalnymi według mnie nie nadaję się do obsługi innego rodzaju serwisu.
Brakuje mi wielu funkcji przydatnych w codziennym życiu lub ja ich nie rozumiem.

  #8 19.06.2009 15:27

Może być. Brak tylko kartoteki serwisantów i uprawnień fisk. Ciekawy pseudo magazyn, przydaje się do gwarancji.

  #7 30.01.2009 12:09

Dzięki zakupowi tego programu zaoszczędziłem sporo czasu w przygotowywaniu rewersów ręcznie a i rozmowa z klientem stała się łatwiejsza bo ma dokument naprawy generowany w trybie rzeczywistym. Polecam bardzo.

  #6 08.12.2008 14:26

Dzięki zakupowi do końca roku za 290 zł netto, mamy program na 10 stanowiskach.
Producent nie kontroluje w wersjach zakupionych do końca roku ilości stanowisk sieciowych.

  #5 22.08.2008 10:15

Program na początek w zupełności wystarczający po zapoznaniu się z wersją demo zamierzam zakupić. Trochę, więcej funkcji by się przydało.

  #4 04.07.2008 09:18

Może się czepiam, ale na screenie jest okienko " Na magazynie ", powinno chyba być "W magazynie ".

  #3 22.06.2008 17:34

Niezły programik. Nareszcie nie muszę wertować segregatorów, żeby odszukać dane gwarancji do sprzętu, który wysyłam do dostawców. No i obsługa intuicyjna. Czekam na aktualizacje.

  #2 13.06.2008 17:07

Program jest bardzo dobry do pracy w serwisie i magazynie. Używam go od jakiegoś czasu i nie mam z nim problemów. Obecnie moja baza danych z gwarancjami wynosi ponad 2000 rekordów i nie zauważyłem żeby w jakis sposób program zwalnial (częste zjawisko w innych programach). Dodatkowo bardzo intuicyjna obsługa. Program mogę polecić wszystkim. Używam go do masowej sprzedży w hurtowni sprzętu elektronicznego (wystawianie gwaracji, przymowanie na reklamacje itp). Nie zauważylem żadnych problemów, a jak porozmawialem z producentem w sprawie jakichkolwiek problemów z obsługą od razu dostałem wsparcie. Jednym słowem Polecam

  #1 13.06.2008 11:29

Program bardzo ciekawy i prosty w użytkowaniu. Na pierwszy rzut oka wydaje się niewielki, ale wystarczy trochę poklikać, aby przekonać się o jego możliwościach. Przydałoby się jeszcze parę funkcji np. harmonogram i kalendarz, ale z rozmowy ze sprzedawcą wiem, że system będzie się rozwijał w dobrym kierunku. No i cena jest zachęcająca.