r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Database Browser for SQLite 3.9.1

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Database Browser for SQLite to multiplatformowe i open source'owe narzędzie, umożliwiające wizualne tworzenie, projektowanie oraz edycję baz danych SQLite.

Galeria programu

Aplikacja kierowana jest zarówno do początkujących, jak również zaawansowanych użytkowników, którzy tworzą różnego typu programy czy strony internetowe. Pozwala ona na obsługę i zarządzanie bazami danych SQLite w trybie graficznym z wykorzystaniem wbudowanych kreatorów. Dzięki tym ostatnim, możliwe jest wykonywanie wielu typowych operacji na bazie danych bez niemal jakiejkolwiek znajomości języka SQL.

Program Database Browser for SQLite wyposażony został w funkcje tworzenia i optymalizacji baz SQLite, tworzenia, definiowania, usuwania i edytowania tabel, kreowania indeksów, zarządzania rekordami oraz ich wyszukiwania. W ręce użytkownika trafia opcja importu/eksportu danych z/do plików tekstowych, CSV i SQL, a także wbudowany SQL z kolorowaniem składni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 30.10.2015 10:56

prosty i lekki do edycji baz danych SQLite

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.