Database Browser for SQLite Database Browser for SQLite 3.10.0

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Database Browser for SQLite to multiplatformowe i open source'owe narzędzie, umożliwiające wizualne tworzenie, projektowanie oraz edycję baz danych SQLite.

Aplikacja kierowana jest zarówno do początkujących, jak również zaawansowanych użytkowników, którzy tworzą różnego typu programy czy strony internetowe. Pozwala ona na obsługę i zarządzanie bazami danych SQLite w trybie graficznym z wykorzystaniem wbudowanych kreatorów. Dzięki tym ostatnim, możliwe jest wykonywanie wielu typowych operacji na bazie danych bez niemal jakiejkolwiek znajomości języka SQL.

Program Database Browser for SQLite wyposażony został w funkcje tworzenia i optymalizacji baz SQLite, tworzenia, definiowania, usuwania i edytowania tabel, kreowania indeksów, zarządzania rekordami oraz ich wyszukiwania. W ręce użytkownika trafia opcja importu/eksportu danych z/do plików tekstowych, CSV i SQL, a także wbudowany SQL z kolorowaniem składni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!