Day One Day One 2.1.7

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program

Day One to elegancki dziennik, który można wykorzystać do prowadzenia zapisków z podróży, codziennych przemyśleń lub czegokolwiek, co chcielibyśmy zachować w pamięci.

Aplikacja zachęca do pisania bardzo estetycznym i minimalistycznym interfejsem. Każdy wpis, oprócz treści, zawierać może zdjęcie, dane o lokalizacji, pogodę oraz etykiety. Wszystkie wpisy możemy przeglądać w porządku chronologicznym, w widoku kalendarza lub względem lokalizacji danego wpisu na mapie. Każda z tych form prezentacji jest bardzo atrakcyjna. Wybrane wpisy można oznaczyć gwiazdką, aby mieć do nich łatwiejszy dostęp. Można również ustawić codzienne przypomnienia o dodaniu kolejnego wpisu, a także zabezpieczyć dostęp do aplikacji hasłem.

Dodawanie nowych zapisków można sobie ułatwić aktywując opcje widoku ikony na pasku menu. Program posiada wiele sposobów synchronizacji wpisów z chmurą – obsługiwany jest Dropbox, iCloud lub chmura Day One, która pozwala na upublicznienie wpisów. Warto tutaj wspomnieć, że dostępna jest również aplikacja na iOS, która dzięki synchronizacji świetnie współpracuje z makową wersją.

Day One to pamiętnik, który posiada wszystko co niezbędne do uwieczniania ulotnych wspomnień. Aplikacja jest płatna i można ją zakupić za pośrednictwem Mac AppStore.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!