reklama

Dead Trigger 2 debiutuje na Facebooku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Seria Dead Trigger doskonale znana jest fanom zabawy w biegu. Na urządzeniach przenośnych gry z niej stanowią wyznacznik możliwości poszczególnych sprzętów. Zespół Madfinger Games postanowił wezwać jednak do walk z zombiakami również użytkowników komputerów. Wystarczy tylko konto na Facebooku, aby móc oddać się relaksującej eliminacji postękujących nieumarłych w bezpłatnym Dead Trigger 2.

Jak na produkcję przeglądarkową to projekt naprawdę robi wrażenie. Lokacje są szczegółowe, mamy nieźle prezentujące się kałuże odbijające otoczenie, a same zgnilce też pod względem wizualnym wypadają porządnie. Pod kątem rozgrywki mamy do czynienia z uproszczoną strzelanką FPP. Domyślnie atakujemy automatycznie, kiedy wróg znajdzie się w odległości do oddania do niego strzału lub zadania ciosu z bliska, zbieramy pieniądze, amunicję i barykadujemy dziury, przez które wchodzą nieprzyjaciele.

Misje są krótkie, więc Dead Trigger 2 idealnie nadaje się na chwile nudy, a zarazem na tyle ciekawe, że bardzo łatwo dać porwać się projektowi. Im dalej tym oczywiście ciekawie oraz trudniej, przy okazji też pojawiają się kolejne postacie drugoplanowe ważne dla rozwoju fabuły. Warto pamiętać o wyłączeniu powiadomień na ścianę FB.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama