r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deadlings 1.0.4

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Deadlings to interesujące połączenie gry zręcznościowej i logicznej. Dzieło rodzimego studia Artifex Mundi łączy w sobie najlepsze cechy obu gatunków.

Galeria programu

Choć fabuła w Deadlings nie jest najważniejszym elementem rozgrywki, to jednak autorzy przyłożyli się do jej przygotowania. W świat gry wprowadza nas dobrze przygotowane intro. Pełne jest humory, co zresztą można powiedzieć o całej grze. Naszym zadaniem w Deadlings jest pokonywanie kolejny plansz, pełnych nowych pułapek i wyzwań. W tym celu wykorzystujemy kilka rodzajów Zombies, każdy o innych cechach specjalnych. Od ich dobrego poznania i zrozumienia zależności, zależy nasz sukces.

Gra poza sporą ilością poziomów kusi bardzo dobą oprawą graficzną oraz muzyczną. Widać, że autorzy włożyli sporo pracy w przygotowania filmów, tła, poziomów jak i bohaterów. Oprawa audio nadaje grze klimatu, choć mogłaby być bardziej różnorodna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.