Deckadance Deckadance 2.72

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Deckadance to potężna aplikacja muzyczna przeznaczona dla DJ-ów, która działać zarówno jako samodzielna aplikacja i host dla innych wtyczek VST, jak i jako plugin do VSTI.

Program posiada dość prosty i intuicyjny intefejs użytkownika, który jednocześnie oferuje wszystkie potrzebne opcje, ale nie przesadza z nadmiarem efektów i kolorowych pokręteł. Okno aplikacji składa się z części "DJ-skiej" na górze, za pomocą której możemy dokonywać miksowania muzyki oraz z dolnego panelu, w którym znajduje się posiadany zbiór muzyczny, z którego możemy w dowolnym momencie skorzystać.

Do miksowania możemy wykorzystywać zarówno dwa, jak i cztery decki, na których możemy dodawać rozmaite efekty, łączyć ze sobą utwory lub ich fragmenty i nie tylko. Zaawansowani fani DJ-wania docenią możliwość dodawania efektów w zależności od odgrywanej częstotliwości. Jak na profesjonalną aplikację tego typu przystało Deckadance obsługuje szeroki wachlarz kontrolerów i innych urządzeń muzycznych.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu dodaje pięć sekund ciszy, co trzy minuty utworu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!