r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deckadance 2.61

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Deckadance to potężna aplikacja muzyczna przeznaczona dla DJ-ów, która działać zarówno jako samodzielna aplikacja i host dla innych wtyczek VST, jak i jako plugin do VSTI.

Galeria programu

Program posiada dość prosty i intuicyjny intefejs użytkownika, który jednocześnie oferuje wszystkie potrzebne opcje, ale nie przesadza z nadmiarem efektów i kolorowych pokręteł. Okno aplikacji składa się z części "DJ-skiej" na górze, za pomocą której możemy dokonywać miksowania muzyki oraz z dolnego panelu, w którym znajduje się posiadany zbiór muzyczny, z którego możemy w dowolnym momencie skorzystać.

Do miksowania możemy wykorzystywać zarówno dwa, jak i cztery decki, na których możemy dodawać rozmaite efekty, łączyć ze sobą utwory lub ich fragmenty i nie tylko. Zaawansowani fani DJ-wania docenią możliwość dodawania efektów w zależności od odgrywanej częstotliwości. Jak na profesjonalną aplikację tego typu przystało Deckadance obsługuje szeroki wachlarz kontrolerów i innych urządzeń muzycznych.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu dodaje pięć sekund ciszy, co trzy minuty utworu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.