r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deezer

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki

Poprzez aplikację Deezer użytkownik korzystający z urządzania z systemem Android może skorzystać z usługi internetowego dostępu do bazy muzycznej o takiej samej nazwie. Klient mobilny wymagający do działania opłacenia abonamentu (dostępny jest darmowy okres próbny) pozwala na dostęp do tej samej muzyki i ulubionych utworów z dowolnego urządzenia, a także odsłuchiwanie jej bez połączenia z Internetem przez wcześniejsze pobranie do użytku w trybie offline.

Do korzystania z odtwarzacza konieczne jest zalogowanie do usługi za pośrednictwem konta w serwisie Facebook lub Google. Po wykonaniu tej czynności użytkownik otrzymuje dostęp do danych zsynchronizowanych z jego kontem, a więc utworzonych do tej pory playlist, czy też ulubionych utworów. Oprócz słuchania muzyki może jest zarządzanie jej kolekcją, przeglądanie informacji o albumach czy też wykonawcach. Dzięki integracji z sieciami społecznościowymi użytkownik może wyszukiwać znajomych i dzielić się z nimi swoimi ulubionymi utworami. Aplikacja pozwala na użycie wyszukiwarki w celu przeszukania zasobów serwisu i odnalezienia interesujących utworów. Możliwe jest także skorzystanie ze stacji radiowych, które są oparte o poszczególne gatunki muzyczne (np. dance, pop, muzyka klasyczna), lub też wykonawców i utwory o podobnym charakterze do nich prezentowanego. Jej możliwość możemy poszerzyć dzięki App Studio, czyli bazie niewielkich aplikacji.

Funkcja odtwarzania w trybie bez połączenia internetowego (offline) umożliwia wcześniejsze pobranie muzyki np. poprzez Wi-Fi. Aplikacja udostępnia widget do sterowania odtwarzaczem do umieszczenia na pulpicie, jest także dostępna w polskiej wersji językowej. W wypadku klientów sieci Orange korzystanie z aplikacji Deezer w ramach płatnego abonamentu nie jest liczone do transmisji danych pakietowych, użytkownik płaci jedynie abonament, transfer danych jest natomiast darmowy. Dodatkowo aplikacja posiada specjalnie zaprojektowany interfejs w wersji dla tabletów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sprawdzamy jakość dźwięku serwisów z muzyką – czy płatne oznacza lepsze?

124
02.02.2016  •  Jacek Szumowski

Pod pojęciem „sklepu z muzyką cyfrową” kryje się wiele rozwiązań. To zarówno serwisy udostępniające strumieniowane utwory, jak i bardziej tradycyjne formy, gdzie zachowana jest klasyczna relacja pomiędzy oferowanym produktem (np. utwór muzyczny) a jednostkową ceną. Oczywiście można się też z założoną tezą nie zgodzić i uznać streamingowe serwisy tylko i wyłącznie za współczesne stacje radiowe, a płacony w nich abonament za tożsamy z tym, jaki płacimy (bądź nie płacimy) za tradycyjne media. Niezależnie od wspomnianych wątpliwości, omówimy najpopularniejsze platformy oferujące muzykę w postaci…

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
24.12.2015  •  Anna Rymsza

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.