Deluxe Ski Jump 2 2.1

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Deluxe Ski Jump 2 to absolutna sportowa oraz zręcznościowa klasyka. Tytuł pięknie wstrzelił się w tzw. małyszomanię, czyli szał związany z sukcesami znanego polskiego skoczka, stając się fenomenem również w naszym kraju. Pierwotnie rozprowadzane w modelu shareware dzieło po dziesięciu latach od premiery udostępniono za darmo. Tak to, chociaż wydano nowsze edycje serii, pamięć o tej klasycznej odsłonie nie zaginęła.

Możemy wziąć udział między innymi w pucharze świata, pucharze drużynowym albo po prostu przystąpić do treningu na jednej z wielu dostępnych skoczni, bazowanych rzecz jasna na tych rzeczywistych. Sterowanie odbywa się przy użyciu myszki. Kliknięciem rozpoczynamy zjazd po otrzymaniu zielonego światła, wybijamy się potem na progu i manewrując gryzoniem należy jak najdłużej utrzymać naszego zawodnika w powietrzu.

To jednak oczywiście tylko część ewentualnego sukcesu, bo nawet najdalszy skok traci na znaczeniu, jeżeli nie udało się poprawnie wylądować. W przypadku urządzania takich domowych turniejów ten feralny moment, w którym lider się wywraca, należy zawsze do niezwykle emocjonujących. Co ciekawe, oprawa nie zestarzała się wcale aż tak bardzo. Grafika jest przede wszystkim czytelna, aby można było skupić się na oddaniu skoku.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

Aby uzyskać pełną wersję Deluxe Ski Jump 2 należy w opcjach gry wybrać odblokowanie zarejestrowanej wersji i w odpowiednich rubrykach wpisać:

Imię: 10TH ANNIVERSARY
Klucz: 099-169-2883

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Fajna retro gra
Dziala tylko na systemach od Windows XP w dól
ocena użytkownika
08.08.2020 07:47 • Recenzja do wersji 2.1

Gra jest bardzo fajna i przypomina dzieciństwo, ale aby w nią zagrać trzeba użyć dosboxa albo zainstalować system Windows XP lub starszy

Duzy wybór skoczni, niskie wymagania
Nie zauważyłem
ocena użytkownika
29.09.2016 22:38 • Recenzja do wersji 2.1

A kto nie lubi? :D pamiętam jak przez całe gimnazjum, całe liceum grało się kiedy tylko się dało i zawody na lekcjach :D są takie gry, które mimo upływu lat się nie starzeją :)