r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Desktop Background Tuner 1.0.0.0

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Desktop Background Tuner to niewielkie narzędzie do tworzenia pokazów slajdów na pulpicie systemu Windows. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być uruchamiany bezpośrednio z przenośnego nośnika danych.

Galeria programu

Korzystając z programu możemy w prosty i szybki sposób stworzyć pokaz slajdów ze zdjęć na naszym pulpicie systemowym. Desktop Background Tuner pozwala wybrać dowolną ilość zdjęć lub pełny katalog zawierający różne obrazki i fotografie, które będą się automatycznie wyświetlały na pulpicie oraz zmieniały w określonym przez użytkownika czasie.

Desktop Background Tuner oferuje również możliwość zmiany kilku ukrytych ustawień w rejestrze systemowym, powiązanych z wyświetlaniem tła na pulpicie. Program pozwala kontrolować pogrupowane katalogi ze zdjęciami. Użytkownicy mogą tworzyć, kasować oraz dowolnie je modyfikować, zmieniając nazwę lub grupując według nazwy pliku, daty utworzenia lub innych przyjętych kryteriów. W programie nie mogło również zabraknąć narzędzi do usuwania pozostałości, które zostały utworzone na dysku twardym i w rejestrze systemowym, a także do przywracania aplikacji do pierwotnego stanu i wszystkich domyślnych ustawień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.