Device Doctor Device Doctor 5.3.521.0

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Device Doctor jest bezpłatnym i skutecznym narzędziem do aktualizacji sterowników urządzeń w systemie Windows, a także instalacji tych brakujących.

Program działa w oparciu o olbrzymią bazę sterowników, której rozmiar według twórców przekracza 3 terabajty i zawiera oprogramowanie dla ponad 13 milionów urządzeń. Device Doctor obsługuje wszystkie wbudowane w komputerze podzespoły, oferując wsparcie m.in. dla procesorów, chipsetów, układów graficznych i dźwiękowych, kart sieciowych, różnego typu kontrolerów, kamer, modułów bluetooth, mysz i klawiatur komputerów oraz wielu innych.

Po uruchomieniu Device Doctor przeprowadza gruntowną analizę systemu w poszukiwaniu przestarzałych lub brakujących sterowników. Po zakończeniu tego procesu wyświetla zestawienie urządzeń, dla których dostępne są nowe wersje sterowników. W następnym kroku możliwe jest już pobranie i zainstalowanie wybranych przez użytkownika składników.

Narzędzie dostępne jest również w rozszerzonej wersji płatnej oznaczonej jako Pro. Oferuje ona dodatkowo opcję backupu sterowników, zestaw funkcji do zwiększania wydajności Windowsa, usuwania z dysku zbędnych plików, a także znosi ograniczenie szybkości transferu podczas pobierania komponentów z bazy producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!