Dino Puzzle Dino Puzzle 2.0.9

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dino Puzzle to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – gra logiczna, w której dzieci będą mogły zająć się układaniem puzzli z dinozaurami.

Graj za darmo, ale…

Autorzy Dino Puzzle oddali do dyspozycji najmłodszych posiadaczy smartfonów i tabletów aż 24 różnorodne układanki. Warto zaznaczyć, że gra dostępna za darmo tylko częściowo. Chcąc odblokować wszystkie rodzaje puzzli należy uiścić opłatę w wysokości 15,99 złotych. Jeśli się na to nie zdecydujemy, otrzymamy coś na kształt niezbyt rozbudowanej wersji demonstracyjnej.

Nauka przez zabawę w wolnym czasie

Dino Puzzle z pewnością umili czas w trakcie podróży samochodem, pociągiem czy autobusem, w kolejce u lekarza oraz w jakimkolwiek innym miejscu, gdzie nasze pociechy nie będą musiały się nudzić, bo zamiast tego gra sprawdzi ich umiejętność logicznego myślenia, koncentrację i nie tylko.

Różne poziomy trudności

Poszczególne układanki dostępne w Dino Puzzle skierowane są również do nieco starszych użytkowników, bowiem te najłatwiejsze składają się z zaledwie dwóch elementów, natomiast bardziej skomplikowane wymagają dopasowania do siebie 30 puzzli.

W sam raz dla dzieci

Dino Puzzle charakteryzuje się nie tylko kolorową, przyjemną dla oka grafiką, ale posiada również interaktywne efekty dźwiękowe, dzięki którym z głośników wydobędą się odgłosy rozmaitych zwierząt. Na uwagę zasługuje także bardzo proste sterowanie (jednym palcem), z którego opanowaniem poradzą sobie wszystkie dzieci chcące układać puzzle.

Najważniejsze cechy:

  • puzzle dla młodszych i starszych dzieci
  • od 2 do nawet 30 elementów w jednej układance
  • nauka przez zabawę
  • starannie narysowane zwierzątka
  • tylko wersja demo (za całość trzeba zapłacić)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!