r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dino Walk Simulator 1.051

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dino Walk Simulator to bardzo smaczny kąsek dla wielbicieli tytułów z czasów pierwszych konsol z grami 3D, a do tego osób stale poszukujących interesujących projektów na domowe imprezy komputerowców. Ta bezpłatna propozycja udanie łączy oprawę graficzną rodem z PSOne z wyścigami PC, a wszystko jeszcze przyprawiono tutaj elementami symulatora. Zgodnie z nazwą, przyjdzie się tutaj wcielić w dinozaura.

Galeria programu

Nawet 4 miłośników gadów może tutaj starać się dotrzeć do mety na pierwszym miejscu. Mamy wtedy odpowiednio podzielony ekran. W przypadku braku chętnych, w rolę pozostałych zawodników wcieli się oczywiście sztuczna inteligencja. Sterowanie sprowadzono do poruszania lewą oraz prawą nogą (lub kołami, bo w bonusie jest też m.in. jeep). Co ważne, szybkie naprzemienne klepanie klawiszy to nie wszystko, bo poza miejscem na linii końcowej liczy się również liczba wykonanych po drodze kroków.

Sporo pracy włożono w oddanie ducha trójwymiarowych gier sprzed kilku dekad. Specjalnie połączono obiekty 2D z lekko migającymi, pokrytymi rozpikselowanymi teksturami gadami. Zdecydowanie ma to swój urok, a dodatkowo da się w ustawieniach jeszcze bardziej zejść z rozdzielczości, a nawet skorzystać z emulatora monitora CRT, z charakterystycznym przeplotem oraz zakrzywionym na brzegach i rogach obrazem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.