Directory Monitor Directory Monitor 2.13.5.5

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Directory Monitor jest narzędziem pozwalającym na kontrolę i śledzenie zmian zachodzących w wybranych folderach. Dzięki niemu dowiemy się, kto zmieniał zawartość w danej lokalizacji, a także kiedy i co dokładnie zostało zmienione.

Po uruchomieniu programu i wskazaniu przynajmniej jednego katalogu do monitorowania, możemy po prostu zająć się czymś innym, a Directory Monitor samodzielnie będzie miał wirtualne oko na wszelkie zachodzące zmiany. Jeśli takowe się pojawią, zostaniemy automatycznie poinformowani o tym fakcie za pośrednictwem krótkiej informacji zawartej w dymku nad ikoną programu w zasobniku systemowym.

Więcej szczegółów otrzymamy po otwarciu głównego okna aplikacji. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika bez problemu sprawdzimy aktywność w poszczególnych folderach na dysku lokalnym, całych partycjach lub dyskach sieciowych. Poza informacjami na temat dokładnego czasu zdarzenia, jego ścieżki oraz (w odblokowanej wersji) dodatkowych funkcji, takich jak nazwa użytkownika dokonującego zmiany, mamy możliwość łatwej kontroli monitoringu - możemy go w dowolnej chwili zatrzymywać, wznawiać lub odświażyć.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 21 dni. Dodatkowo część bardziej zaawansowanych funkcji w tej wersji jest zablokowana.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!