Directory Opus 12.23

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Directory Opus to program stanowiący alternatywę dla menedżerów plików opartych na idei Nortona Commandera.

Opus bazuje na rozwiązaniach i filozofii znanej z Eksploratora Windows jednak oferuje możliwości porównywalne z Total Commanderem, w niektórych elementach nawet go przewyższa. Program umożliwia integracje z systemem i zastąpienie Eksploratora - może być domyślnie uruchamiany podczas przeglądania katalogów. Program może działać w różnych trybach - analogicznym do Eksploratora (jedno okno z katalogami), znanym z programów "nortono podobnych" (dwa panele), można wyświetlać również dodatkowo drzewo katalogów.

Wśród wielu oferowanych przez program funkcji znajdziemy narzędzia do synchronizacji danych, łączenia i dzielenia plików, wyszukiwania duplikatów, konwertowania grafiki i udostępniania jej online w serwisie ImageShack, mapowania dysków sieciowych, łączenia z serwerami FTP itp. Directory Opus daje duże możliwości konfiguracji interfejsu użytkownika. Możemy zarówno zmieniać motywy graficzne, jak również szczegółowo dostosowywać do własnych preferencji położenie i zawartość poszczególnych przyborników.

Niektóre funkcje programu:


  • Wbudowana przeglądarka plików (podstawowe operacje: obroty, skalowanie, pełny ekran);
  • Obsługa plików skompresowanych (ZIP) - kompresja i dekompresja;
  • Klient FTP;
  • Synchronizacja plików/folderów i wyszukiwanie duplikatów;
  • Bardzo rozbudowana baza narzędzi do operacji na plikach (operacje na wielu plikach);
  • Duże możliwości dostosowywania pasków narzędzi;

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!