r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Discographer 1.4.9

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Discographer to bardzo ładna aplikacja dla kolekcjonerów płyt CD, winylowych, muzycznych DVD i kaset. Aplikacja współpracuje z serwisem Discogs, z którym synchronizuje bibliotekę użytkownika i skąd pobiera wyniki wyszukiwania. Zapisana kolekcja jest dostępna offline na telefonie.

Discographer pozwala dodać wszystkie posiadane na różnych nośnikach wydania do własnej biblioteki na koncie Discogs. Dodawanie płyt może odbywać się przez ręczne wyszukiwanie, skanowanie kodów kreskowych lub skanowanie okładek. Kolekcję można przeglądać z podziałem na własne foldery i przeszukiwać. Podobnie można zarządzać listą płyt do kupienia.

Aplikacja pozwala też na korzystanie z platformy handlowej na Discogs. Można w niej przeglądać dostępne płyty, wystawiać własne na sprzedaż i otrzymać szacowaną wartość płyty oraz swojej kolekcji.

Wszystkie informacje o posiadanych płytach, zakupach, liście płyt do kupienia, przedmiotach wystawionych na sprzedaż i tym podobnych są dostępne bez połączenia z Siecią. W ustawieniach można wybrać częstotliwość synchronizacji danych z serwisem.

Discographer pozwala też na komunikację z innymi użytkownikami serwisu Discogs. W skrzynce odbiorczej aplikacji znajdzie się korespondencja, można też otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach dotyczących płyt z listy do kupienia i przeglądać profile innych użytkowników,

Dodatkowo w aplikacji można obejrzeć mapę sklepów z muzycznych z płytami winylowymi. Dane pochodzą z VinylHub.com.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.