Discogs 1.16.0

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Discogs to oficjalna aplikacja mobilna serwisu Discogs.com dla kolekcjonerów winyli, CD, DVD, kaset i taśm z muzyką. Aplikacja synchronizuje się z kontem Discogs, a także pozwala wylosować płytę do posłuchania – wystarczy potrząsnąć iPhonem.

Aplikacja Discogs pozwala bardzo łatwo zrobić katalog posiadanych płyt i kaset, łącznie z możliwością wyboru konkretnego wydania danego albumu. Poza płytami posiadanymi można zbierać listę życzeń. Dane pobierane są z Discogs, czyli obecnie największej na Świecie bazy wydań muzycznych.

Poszukiwanie albumów można zacząć od słów kluczowych, numeru seryjnego lub kodu kreskowego wydania. Można również przeglądać główne wydania i wszystkie wersje danego albumu, wydania konkretnych wytwórni i dorobek wykonawców.

Aplikacja nie daje niestety dostępu do wszystkich możliwości platformy Discogs, nie można więc przeglądać forum, dyskutować ze znajomymi i handlować płytami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi