Disk Sorter Disk Sorter 13.2.12

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Disk Sorter to zaawansowane narzędzie, za pomocą którego sklasyfikujemy zawartość konkretnych folderów, całych dysków twardych lub zasobów sieciowych. Klasyfikacja może odbywać się na podstawie wielu aspektów, dodatkowo możemy podejrzeć wykresy ukazujące zebrane przez program informacje.

Wśród dostępnych możliwości, istnieją chociażby takie jak sortowanie plików względem typu, daty utworzenia czy też klasyfikacji tylko plików wideo lub plików ukrytych. Celem dopasowania do potrzeb użytkownika, aplikacja pozwala na stworzenie wielu profili, z których każdy może zajmować się zupełnie innymi folderami, dyskami lub innymi zasobami np. dyskami sieciowymi i folderami udostępnionymi. Każdy z profili można również w każdej chwili edytować, aby jeszcze bardziej dopasować je do naszych potrzeb.

Po wstępnej analizie wybranych zasobów, Disk Sorter pozwala na rozpoczęcie rozmaitych operacji na wykrytych plikach. Program może je przekopiować lub przemieścić do innej lokalizacji, skompresować celem zaoszczędzenia miejsca na dysku, albo po prostu zapisać wyniki w formie raportu. Dostępne są również wykresy dające bardziej obrazowy podgląd analizy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!