DiskBoss 9.7.14

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DiskBoss to podstawowa i bezpłatna wersja ciekawego narzędzia do zarządzania, analizowania oraz monitorowania powierzchni dysków twardych i nośników CD/DVD. Z jego pomocą sprawdzimy które dane zajmują najwięcej miejsca, wyszukamy duplikaty plików oraz usuniemy zbędne komponenty.

Program wyposażony został w zestaw przydatnych każdemu użytkownikowi funkcji, które łatwo dostępne są z poziomu przejrzystego interfejsu graficznego. Znajdziemy wśród nich opcje służące do zaawansowanego wyszukiwania plików, z możliwością doboru wielu kryteriów wyszukiwania, analizy zajętości nośnika danych, wyszukiwania duplikatów plików, a także usuwania zawartości m.in. cache'u przeglądarki internetowej, danych tymczasowych gromadzonych przez działające w systemie aplikacje, pliki cookies i inne.

Nie zabrakło również narzędzia do synchronizacji danych, które daje nam możliwość łatwego tworzenia kopii zapasowych cennych dla nas dokumentów, zdjęć itp. DiskBoss potrafi wyświetlać dane S.M.A.R.T., umożliwiając tym samym bieżącą ocenę dysku twardego oraz wielu jego istotnych parametrów pracy, tj. liczbę cykli start/stop, całkowity czas pracy urządzenia, ilość błędów transmisji w trybie Ultra DMA oraz błędów operacji seek i wielu innych.

Uwaga!

  1. Wersja bezpłatna DiskBoss pozwala m.in. na pracę z 500 tys. plików, obsługę nośników o maksymalnym rozmiarze 2 TB, definiowanie 3 komend użytkownika itp. Więcej informacji o ograniczeniach znaleźć można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 18.08.2016 17:02

niezły i podobny do całej masy innych.wcześniej trochę zamarzał ale teraz widzę zapierdyla jak szalony janusz po flaszce na rowerze bez jednego koła i siodełka.

  #4 11.08.2016 15:20

mam go z jakiejś promocji, sprawuje się dobrze, lepiej od innych które próbowałem.

  #3 05.04.2013 18:09

SpaceSniffer robi z tego programu nieudolną dziecinadę.

Maciekzklanu   2 #2 10.12.2012 09:19

potestowałem i kupiłem pro, rewelka

grzesiaczek   5 #1 04.12.2012 04:40

programiści olali całkowicie ergonomię i czas reakcji, program potrafi zamarzać na kilka sekund pomimo braku obciążenia dysku