DiskDigger Photo Recovery

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

DiskDigger to darmowa wersja aplikacji do odzyskiwania skasowanych zdjęć i plików graficznych. Aplikacja może odnaleźć zaginione zdjęcia we wbudowanej pamięci telefonu lub na karcie pamięci, w wielu przypadkach także po sformatowaniu. DiskDigger nie wymaga rootowania systemu, ale z szerszymi uprawnieniami ma większe możliwości.

Na telefonie bez uprawnień roota Disk Digger przeprowadza ograniczone skanowanie, poszukując zaginionych zdjęć z pomocą pamięci podręcznej i bazy miniatur. To rozwiązanie nie pozwoli przywrócić wszystkich skasowanych zdjęć. Jeśli aplikacja uzyska szersze uprawnienia, może przeanalizować całą pamięć telefonu i odzyskać zdjęcia i filmy.

Odnalezione pliki zostaną wyświetlone na liście. Z tego miejsca można zapisać je w wybranym folderze lub od razu wysłać do chmury (Dysk Google, Dropbox).

Płatna wersja aplikacji pozwala odzyskać wiele innych typów plików, nie tylko zdjęcia i filmy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Troska a prywatność: jak sprawdzić, co dziecko robi ze swoim smartfonem?

67
26.04.2016  •  Jacek Szumowski

Przytoczone w artykule „Ściśle prywatne: jak ukryć zdjęcia i wiadomości na telefonie?” statystyki zdrad i wyniki badań dotyczące natury kłamstwa nasuwają spostrzeżenie, że wielu ludzi ma sporo do ukrycia. Jeśli dla niektórych osób jakieś informacje są warte zatajenia, to dla innych mogą być one godne pozyskania. Oczywiście motywacje zarówno ukrywających jak odkrywających są najróżniejsze. Do ukrywania wracać już nie będziemy… Zaznaczmy jednak, że chęć odkrycia tajemnic bliskiego nam człowieka nie musi być powodowana zazdrością czy zwykłym wścibstwem. Często u podstaw takich działań leży…

Recenzje użytkowników

Wykonał swoje zadanie w 100!
Brak
ocena użytkownika

Po przypadkowym wykasowaniu całego albumu ze zdjęciami w telefonie, zaczęłam szukać programu , który pomoże mi je odzyskać. Spróbowałam 6 takich które miały mi pomóc ...i nawet nie skomentuje co to za " pomyłki"...Już straciłam nadzieje gdy trafiłam na filmik na YT o tym programie i jeszcze raz spróbowałam i w końcu się udało! Polecam !! Świetny program który w moim przypadku sprawdził się doskonale :)

05.02.2017 20:31 | Recenzja do wersji 1.0-2017-01-28

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych