DiskDigger Photo Recovery

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

DiskDigger to darmowa wersja aplikacji do odzyskiwania skasowanych zdjęć i plików graficznych. Aplikacja może odnaleźć zaginione zdjęcia we wbudowanej pamięci telefonu lub na karcie pamięci, w wielu przypadkach także po sformatowaniu. DiskDigger nie wymaga rootowania systemu, ale z szerszymi uprawnieniami ma większe możliwości.

Na telefonie bez uprawnień roota Disk Digger przeprowadza ograniczone skanowanie, poszukując zaginionych zdjęć z pomocą pamięci podręcznej i bazy miniatur. To rozwiązanie nie pozwoli przywrócić wszystkich skasowanych zdjęć. Jeśli aplikacja uzyska szersze uprawnienia, może przeanalizować całą pamięć telefonu i odzyskać zdjęcia i filmy.

Odnalezione pliki zostaną wyświetlone na liście. Z tego miejsca można zapisać je w wybranym folderze lub od razu wysłać do chmury (Dysk Google, Dropbox).

Płatna wersja aplikacji pozwala odzyskać wiele innych typów plików, nie tylko zdjęcia i filmy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wykonał swoje zadanie w 100!
Brak
ocena użytkownika

Po przypadkowym wykasowaniu całego albumu ze zdjęciami w telefonie, zaczęłam szukać programu , który pomoże mi je odzyskać. Spróbowałam 6 takich które miały mi pomóc ...i nawet nie skomentuje co to za " pomyłki"...Już straciłam nadzieje gdy trafiłam na filmik na YT o tym programie i jeszcze raz spróbowałam i w końcu się udało! Polecam !! Świetny program który w moim przypadku sprawdził się doskonale :)

05.02.2017 20:31 | Recenzja do wersji 1.0-2017-01-28

Komentarze

0 nowych
  #2 08.08.2018 22:02

DNO. program stara sie zrobic roota telefonu... a po przeskanowaniu telefonu gdzi ei tak nie pokazuje skasowanych plikow zmusza do zakupu. PROSZE NIE INSTALOWAC BO NIE DZIALA

  #1 26.04.2018 22:00

Moi Drodzy, nie wierzyłam ale się udało. Odzyskałam utracone fotki. Ja także wyszukałam na YT filmiku z instrukcja jak to zrobić.Po odnalezieniu zdjęć i zapisaniu w wybranym folderze niestety dalej mi się nie pokazywały ale i na to znalazłam sposób. Podpisełam tel do kompa i weszłam w folder w którym zapisałam fotki. Na kompie zdjęcia były widoczne. Tak więc przekopiowałam je na komputer i po problemie :))