DiskInternals Uneraser DiskInternals Uneraser 8.9.2

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DiskInternals Uneraser to narzędzie do kompleksowego odzyskiwania plików, które bardzo dobrze radzi sobie z odzyskiwaniem zdjęć, muzyki, filmów czy dokumentów.

Program bazuje na zaawansowanych algorytmach odzyskiwania danych, które obsługiwane są za pośrednictwem zintegrowanego kreatora prowadzącego użytkownika krok-po-kroku przez cały proces przywracania utraconych plików. DiskInternals Uneraser dysponuje także wbudowanym narzędziem, które umożliwia podgląda usuniętych danych jeszcze przed ich odzyskaniem.

DiskInternals Uneraser pozwala na przywracanie plików usuniętych przez użytkownika w tradycyjny sposób (za pośrednictwem systemowego kosza), zlokalizowanych na sformatowanych dyskach i kartach pamięci, a także magazynach danych, których system plików został nieodwracalnie uszkodzony.

Co ważne, narzędzie radzi sobie bardzo dobrze z systemami plików Windows, jak również Linux oraz Mac OS. Pełna lista obsługiwanych systemów plików obejmuje FAT12, FAT16, FAT32, ExFAT, HFS + (Mac), Ext2, 3 i 4 (Linux), ReFS, NTFS, NTFS5, UFS, XFS i ZFS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!