Długi weekend nie musi być nudny, Battlefield 4 dostępny za darmo przez 7 dni

Strona główna Aktualności

O autorze

Electronic Arts jest jedną z bardziej znienawidzonych firm zajmujących się produkcją gier. Mimo iż jej produkcje często zdobywały dobre oceny u dziennikarzy i zwykłych odbiorców, to niestety podejście tej firmy do zarabiania na klientach nie zyskało uznania. EA postanowiło polepszyć swoja opinię wśród graczy między innymi udostępniając co jakiś czas jedną ze swoich produkcji za darmo na zawsze lub na kilka dni. Pod koniec czerwca w ramach inicjatywy Game Time dostaliśmy grę Titanfall, ale tylko na 48 godzin. Natomiast teraz Battlefield 4 został udostępniony na cały tydzień.

Najnowsza promocja Game Time pozwala nam na pogranie w Battlefielda 4 przez 168 godzin. Oczywiście dużo osób stwierdzi, że to tylko 7 dni. Jednak ten czas powinien wystarczyć na przejście kampanii oraz na sprawdzenie trybu wieloosobowego. Należy pamiętać, że odliczanie rozpoczyna się po pierwszym uruchomieniu gry, więc osoby o słabym łączu nie muszą się martwić, że zmarnują znaczącą część czasu na samo pobieranie gry. Niestety, ale już po pierwszy włączeniu czas odliczany jest bez przerwy, nawet jeśli nie gramy w grę i nasz komputer jest wyłączony. W związku z tym osoby, które będą chciały dokładniej sprawdzić Battlefielda 4 będą musiały zarezerwować sobie sporo wolnego czasu, ponieważ 168 darmowych godzin szybko minie.

Premiera Battlefielda 4 odbyła się w 2013 roku. Początkowo produkcja znana była głównie z bardzo dobrej oprawy graficznej i ogromnej ilości błędów, które wręcz momentami uniemożliwiały rozgrywkę. W kampanii wcielamy się w członka amerykańskiej jednostki specjalnej, Reckera, który wraz ze swoimi towarzyszami zmierzy się z wrogiem między innymi na terenach Chińskiej Republiki Ludowej. Jednak głównym elementem tej produkcji jest tryb wieloosobowy. Możemy w nim mierzyć się z innymi graczami na dużych mapach, większość obiektów może ulec zniszczeniu. Na jednym polu walki może znaleźć się aż 64 graczy. Do dyspozycji dostajemy również masę różnych pojazdów, od czołgów po odrzutowce.

Battlefielda 4 znajdziemy w zakładce darmowe gry. Do skorzystania z promocji potrzebujemy konta na platformie Origin oraz klienta, którego znajdziecie w naszej bazie programów. Jeśli nie macie planów na najbliższy dłuższy weekend, to darmowy Battlefield 4 może okazać się świetnym rozwiązaniem.

© dobreprogramy
s