Dooble Dooble 2020.07.07

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dooble to bardzo szybka i łatwa w obsłudze przeglądarka stron internetowych, która wykorzystuje technologię WebKit.

Celem autorów Dooble było stworzenie aplikacji przyjaznej użytkownikowi, a jednocześnie takiej, która zaoferuje mu maksymalny poziom bezpieczeństwa. Podczas korzystania z tej przeglądarki będziemy mogli wyświetlać kolejne strony internetowe w osobnych zakładkach, jak również zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat popularnych "ciasteczek" i zarządzać nimi w specjalnym oknie.

Dooble to jednak nie tylko możliwość surfowania po sieci, gdyż opisywane narzędzie ma wbudowany menadżer plików z opcją zarządzania nimi przy wykorzystaniu techniki "przeciągnij i upuść"; ta dodatkowa aplikacja pozwala również na tworzenie katalogów, zmianę nazwy folderów, usuwanie wpisów, itd. Na uwagę zasługuje także obecność zintegrowanej przeglądarki FTP, która umożliwia wyświetlanie danych o połączeniach i zawartość poszczególnych katalogów.

Nieodłącznym elementem korzystania z sieci jest pobieranie rozmaitych danych, dlatego też w Dooble znajdziemy menadżer plików, a także inne rozwiązania znane z najpopularniejszych przeglądarek, w tym opcję zapisywania ulubionych stron w zakładkach czy dostęp do historii odwiedzonych witryn.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!