reklama

Double Fine przygotowuje Dropchord, pierwszą ważną grę dla Leap

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Leap, czyli urządzenie mające umożliwić nam wygodną obsługę komputera gestami, które powinno zadebiutować w maju, zaczyna przyciągać uwagę popularnych producentów gier. Zafascynowane możliwościami przystawki studio Double Fine znalazło czas w swym napiętym grafiku (robi chociażby sfinansowaną przez fanów przygodówkę), aby przygotować dla sensora coś specjalnego. Ujawniono światu minimalistyczny projekt muzyczny Dropchord.

Powymachujemy palcami do rytmu i tyle o produkcji na chwilę obecną wiadomo. Jeśli chodzi o doświadczenie w wykorzystywaniu podobnych sensorów do zabawy, Double Fine można raczej zaufać — w końcu są producentami Kinect Party, które do niedawna było udostępniane na Xbox Live za darmo. Aby zminimalizować ryzyko (w końcu nie wiadomo czy nowy sprzęt się w ogóle przyjmie), zapowiedziano również edycję gry dla urządzeń z systemem iOS. Najpierw jednak produkt pojawi się w AirSpace, czyli cyfrowym sklepie z aplikacjami dla Leap.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało