Doz.pl Doz.pl 6.5.6

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Doz.pl to mobilna wersja popularnego serwisu internetowego Dbam o Zdrowie.pl. Aplikacja służy zarówno jako baza leków, jak też jako podręczny sklep internetowy, w którym możemy kupować lekarstwa oraz suplementy za pomocą smartfonu.

Zakup leków z poziomu smartfona

W aplikacji Doz.pl znajdziemy informacje o ok. 20 tys. produktów medycznych, w tym o ich składzie chemicznym, sposobie działania i medycznych przesłankach do ich użycia. Program wyświetla też cenę danego produktu, a zakupu dokonamy bezpośrednio z aplikacji – tutaj z zastrzeżeniem, że najpierw trzeba założyć konto w serwisie Doz.pl.

Zamówione lekarstwa można odebrać w jednej z ok. 1,7 tys. aptek w całej Polsce, a status zamówienia sprawdzimy na bieżąco właśnie za pomocą aplikacji mobilnej. Program pozwala też kupić leki na receptę, a także zasięgnąć porady farmaceutycznej. Program zawiera też wyszukiwarkę aptek, bazującą na Mapach Google oraz danych z nadajnika GPS w smartfonie, a także katalog aktualnych promocji.

Zarządzanie zażywanymi lekami

Opisywana aplikacja wyposażona została w funkcje powiadomień o konieczności zażycia leku, zarządzania przyjmowanymi lekami, weryfikacji możliwych interakcji leków z Farmaceutą oraz monitorowania terminu ważności leku.

Kluczowe funkcje programu:

  • dostęp do informacji o lekach i produktach medycznych
  • możliwość zakupu wybranych leków, monitorowanie przesyłki oraz odbiór w wybranej aptece
  • konsultowanie interakcji przyjmowanych leków z farmaceutą
  • przypomnienia o konieczności zażycia leku

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!