DrawPlus Starter Edition 2.0.3.11

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki wektorowej
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DrawPlus to program do tworzenia i edycji grafiki wektorowej, w którym znajdziemy wszystkie potrzebne do rysowania narzędzia i coś więcej.

Poza podstawowymi narzędziami do tworzenia obiektów wektorowych, jak kształty, wypełnienia, tekst i kontury, w programie DrawPlus znajdziemy również cień, przeźroczystość, wypełnienie gładkie lub na podstawie siatki (Mesh Fill, działa podobnie do tego znanego z Adobe Illustratora), oraz rzadko spotykany w tego typu programach pędzel czuły na nacisk.

Pędzel może imitować zakreślacz, kredę, chmury, mgłę, ogień, dym i wiele innych. W galerii zasobów znajdziemy również efekty, które po nałożeniu na obiekty mogą imitować papier, metal, kamień i inne materiały. Oczywiście w programie można pracować na warstwach. Gotowy obraz można zapisać w natywnym formacie wektorowym programu lub wyeksportować jako PNG, JPG, TIFF i inne.

Od innych programów tego typu DrawPlus odróżnia bardzo dobra współpraca z tabletami i specjalnie do tego zaprojektowany pędzel. Program ma możliwość samodzielnej interpretacji nacisku piórka oraz zapisywania i przełączania profili nacisku.

Ograniczenia wersji bezpłatnej

Kupienie pełnego klucza aktywacyjnego odblokuje wiele ciekawych narzędzi, na przykład transformacje, cień, miarkę i connector (znany z CorelDraw), zniekształcenia (envelope, perspektywa), możliwość teksturowania obiektów trójwymiarowych i inne. Ponadto pełna wersja programu umożliwia tworzenie animacji Flash i dokumentów CAD i PDF.

Uwaga!

  1. Aby pobrać program należy na stronie producenta podać adres e-mail, na który przysłany zostanie darmowy klucz aktywacyjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!