DriveClone DriveClone 11.10

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DriveClone to program do tworzenia kopii zapasowych. Dzięki niemu sporządzimy back-up danych zawartych na każdym nośniku (HDD, SSD i nie tylko).

Szybki back-up danych

Za pomocą DriveClone możemy kopiować wszystkie dane umieszczone na dyskach twardych lub nowszych dyskach SSD, by w razie awarii tych nośników nie utracić cennych plików. Warto wspomnieć, że obsługiwane są interfejsy SATA oraz ATA. Ponadto narzędzie dobrze radzi sobie z nośnikami hybrydowymi oraz urządzeniami wykorzystującymi technologię RAID.

Migracja danych z dysku

Dzięki aplikacji możemy oczywiście zabezpieczyć wszystkie swoje dokumenty, zdjęcia, filmy oraz inne, niezwykle cenne dla nas pliki. DriveClone w pełni obsługuje także najnowsze modele nośników, które mogą pochwalić się bardzo dużą pojemnością (nawet 2 TB), więc bez problemu możemy przenieść dane z mniejszego HDD na większy lub też zmienić swój główny dysk na SSD.

Warto dodać, że dyski sklonowane przez DriveClone są bootowalne, więc zostają one automatycznie uruchomione podczas włączania komputera.

DriveClone – kluczowe cechy:

  • łatwe i szybkie kopiowanie całych dysków
  • idealne narzędzie do tworzenia back-upu danych
  • możliwość wykonywania kopii zapasowej HDD oraz SSD
  • wspiera również nowe modele o pojemności 2 TB
  • program jest dostępny za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!