DriverIdentifier DriverIdentifier 5.2

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DriverIdentifier to darmowe narzędzie do obsługi sterowników urządzeń w systemie Windows. Dzięki niemu w łatwy sposób zaktualizujemy przestarzałe lub zainstalujemy brakujące sterowniki dla komponentów zamontowanych w komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Program kierowany jest do mniej doświadczonych odbiorców lub użytkowników, którzy nie chcą samodzielnie wyszukiwać i instalować sterowników na stronach producentów sprzętu. Pomocny okazać się on może w przypadku kiedy chcielibyśmy zaktualizować wcześniej zainstalowane sterowniki do najnowszej wersji (bo np. występują problemy z urządzeniami) lub kiedy nie dysponujemy żadnymi sterownikami dla danego urządzenia.

DriverIdentifier działa na podobnej zasadzie co większość programów tego typu. Po uruchomieniu wyszukuje wszystkie zainstalowane na komputerze sterowniki umożliwiając ich aktualizację w razie gdy dostępne jest nowsze wydanie. Narzędzie z powodzeniem zainstaluje również brakujące sterowniki do urządzeń nierozpoznanych przez system operacyjny.

DriverIdentifier bazuje na ogromnej i ciągle rozwijanej bazie sterowników. Z powodzeniem radzi sobie on z oprogramowaniem dla wszystkich bazowych urządzeń wiodących producentów sprzętu komputerowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!