r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dulux Visualizer PL 5.0.13

Strona główna iOS Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Za pomocą aplikacji Dulux Visualizer PL możemy sprawdzić za pomocą smartfonu lub tabletu, jak będzie wyglądał interesujący nas kolor farby w budynku, który zamierzamy wymalować. Program pozwala też przejrzeć katalog produktów firmy Dulux i znaleźć firmowe sklepy w okolicy.

Galeria programu

Na ekranie głównym aplikacji na użytkownika czekają jej kluczowe funkcje: Live Visualiser i Photo Visualiser. Pierwsza z nich pozwala nanieść jeden z odcieni farby oferowanej przez Dulux na ścianę, na którą skierujemy aparat fotograficzny urządzenia. Dzięki temu możemy nanieść próbkę farby i sprawdzić, jak będzie się prezentowała na ścianie w rzeczywistości. Kolory można zmieniać do woli, a program sam zasugeruje, że odcień może być zbyt ciemny w stosunku do barwy obecnej na prawdziwej, widzianej przez aparat ścianie. Testy ułatwia też opcja wytyczenia obszaru do zamalowania za pomocą wirtualnej taśmy malarskiej. Druga z opcji pozwala zaś wybrać zdjęcie z pamięci smartfonu lub tabletu, a także zrobić nowe i na pliku przeprowadzić wirtualne testy farb. Po zakończeniu pracy możemy zapisać kompozycję w formie zdjęcia, a nasze prace będą dostępne pod ikoną gwiazdki, widocznej w prawym dolnym rogu ekranu. Wszystkie pliki możemy szybko udostępnić, np. SMS-em lub e-mailem.

Ponadto, aplikacja oferuje wyszukiwarkę sklepów Dulux (w oparciu o aktualną lokalizację użytkownika lub tę podaną ręcznie) oraz oferowanych przez firmę farb (do malowania ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych). Można również przeszukać proponowane przez Dulux kolekcje kolorystyczne, a także przejrzeć historię ostatnio testowanych kolorów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.