Dungeon Rider

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To utrzymana w klimatach Indiany Jonesa platformówka z wyśmienitą oprawą audiowizualną. Zadaniem gracza jest przemierzanie labiryntów celem dotarcia do wyznaczonego wyjścia. Po drodze należy zebrać jak największą liczbę diamentów omijając wszędobylskie robactwo i latające, jadowite czaszki. Każdy z kolejnych układów jest bardziej rozbudowany, skomplikowany, a także trudniejszy. Niejednokrotnie będziemy musieli pokonać szereg wrót, do których klucze poukrywane są po całym labiryncie. Przyjdzie nam narażać życie w zaciemnionych katakumbach, wykonywać karkołomne przeskoki, wspinać się po drabinach i jeździć ruchomymi platformami tuż nad gorącą lawą, wszystko po to by zdobyć skarb, który gdzieś tam od tysiącleci czeka na odkrycie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

grafika i dźwięk, możliwości głównego bohatera, poziom trudności i rozbudowanie etapów
brak
ocena użytkownika
29.03.2016 18:32

Ciekawa i wciągająca platformówka. Wykonanie graficzne jest super. Gra należy do grupy tych trudniejszych i bardziej rozbudowanych. Plus za duże możliwość głównego bohatera. Poza tym wszystko to co w innych platformówkach tego typu: zmierzamy do mety omijając przeszkody i przeciwników oraz zbierając diamenty i klucze. Gra warta polecenia.