r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Duplicate File Finder 7.2.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Duplicate File Finder to darmowe narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania duplikatów plików ulokowanych na dysku twardym komputera. Pozwala ono łatwo usunąć wszystkie powtarzające się dane, które są zbędne i zajmują jedynie cenną przestrzeń dyskową.

Program stworzony został do pracy na komputerach domowych, jak również w sieciach korporacyjnych (nie jest wymagana jego instalacja na każdym stanowisku z osobna). Oferuje on tryb szybkiej analizy dysku bajt-po-bajcie oraz CRC32, umożliwiając dokładne oczyszczanie powierzchni dysku bez względu na np. nazwy plików.

r   e   k   l   a   m   a

Duplicate File Finder wyposażony został w funkcje, z pomocą których posortujemy wyszukane duplikaty lub wyeksportujemy ich listę do zewnętrznego pliku HTML lub CSV. Nie zabrakło również opcji zapisu sesji - pełnej konfiguracji narzędzia. Wszystkie zlokalizowane duplikaty możemy wygodnie usunąć, przenieść lub skopiować w inne miejsce.

Za korzystaniem z programu przemawia wiele istotnych korzyści. Poza możliwością odzyskania wolnej przestrzeni dyskowej jego działanie może skrócić czas potrzebny na tworzenie kopii zapasowych danych, skanowanie dysku przez oprogramowanie antywirusowe, a także zwiększyć wydajność komputera. Duplicate File Finder pozwala również na pracę z zewnętrznymi nośnikami danych, pomija ukryte pliki i foldery, a także dostarcza informacje o wersji pliku i jego właściwościach.

Uwaga!

  1. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  2. Program w wersji darmowej posiada pewne ograniczenia funkcjonalności. Nie znajdziemy w niej m.in. funkcji filtrowania, tworzenia masek plików, wykluczeń oraz działania z zabezpieczonymi danymi.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 09.10.2017 12:54

@darek719: posiada ISTOTNE ograniczenia w wer. free

darek719   41 #3 29.10.2015 20:58

lekki, szybki i wygodny w użytkowaniu.

memnon   8 #2 12.05.2014 19:09
memnon   8 #1 05.11.2013 15:32

Wersja Plus : http://www.giveawayoftheday.com/duplicate-file-finder-plus-3-0/ . Sorki to podobny program o takiej samej nazwie , ale jednak to nie to samo .

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.