Duplicate File Finder Duplicate File Finder 8.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Duplicate File Finder to darmowe narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania duplikatów plików ulokowanych na dysku twardym komputera. Pozwala ono łatwo usunąć wszystkie powtarzające się dane, które są zbędne i zajmują jedynie cenną przestrzeń dyskową.

Program stworzony został do pracy na komputerach domowych, jak również w sieciach korporacyjnych (nie jest wymagana jego instalacja na każdym stanowisku z osobna). Oferuje on tryb szybkiej analizy dysku bajt-po-bajcie oraz CRC32, umożliwiając dokładne oczyszczanie powierzchni dysku bez względu na np. nazwy plików.

Duplicate File Finder wyposażony został w funkcje, z pomocą których posortujemy wyszukane duplikaty lub wyeksportujemy ich listę do zewnętrznego pliku HTML lub CSV. Nie zabrakło również opcji zapisu sesji - pełnej konfiguracji narzędzia. Wszystkie zlokalizowane duplikaty możemy wygodnie usunąć, przenieść lub skopiować w inne miejsce.

Za korzystaniem z programu przemawia wiele istotnych korzyści. Poza możliwością odzyskania wolnej przestrzeni dyskowej jego działanie może skrócić czas potrzebny na tworzenie kopii zapasowych danych, skanowanie dysku przez oprogramowanie antywirusowe, a także zwiększyć wydajność komputera. Duplicate File Finder pozwala również na pracę z zewnętrznymi nośnikami danych, pomija ukryte pliki i foldery, a także dostarcza informacje o wersji pliku i jego właściwościach.

Uwaga!

  1. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  2. Program w wersji darmowej posiada pewne ograniczenia funkcjonalności. Nie znajdziemy w niej m.in. funkcji filtrowania, tworzenia masek plików, wykluczeń oraz działania z zabezpieczonymi danymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!