Dwukierunkowy słownik ang-pol dla MS Office

Strona główna Windows Edukacja i nauka Słowniki i translatory
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny słownik ang-pol i pol-ang. W odróżnieniu od innych programów tego typu nie posiada własnego interfesju, ale ściśle integruje się z edytorem tekstu Microsoft Word i innymi składnikami pakietu Microsoft Office.

Po zainstalowaniu słownik jest dostępny jako wbudowane narzędzie, dzięki czemu można za pośrednictwem jednego kliknięcia (zaznaczając wyraz i klikając prawym przyciskiem myszy lub za pośrednictwem funkcji Badanie) uzyskać tłumaczenie wskazanego słowa bez konieczności uruchamiania innych programów i przechodzenia do innego okna. Kierunek działania słownika jest wybierany automatycznie na podstawie języka dokumentu. Słownik odnajduje hasła niezależnie od formy fleksyjnej, w jakiej występują w tekście. Baza słownika zawiera łącznie ponad 100 tys. haseł.

Producent programu jest autorem wszystkich narzędzi słownikowych obecnych w polskich wersjach Microsoft Office: modułów sprawdzania pisowni i gramatyki, dzielenia wyrazów oraz słownika synonimów (tezaurusa).

Uwaga!

* - podane wymagania systemowe dotyczą pakietu Microsoft Office w wersji XP. W przypadku Microsoft Office w wersji 2003 wymagania systemowe to Microsoft Windows 2000 lub XP.

1. Do poprawnej pracy programu wymagany jest zainstalowany w systemie edytor tekstów Microsoft Word w wersji 2002 (Office XP) lub 2003.

2. Słownik współpracuje również z innymi aplikacjami pakietu Microsoft Office 2003 oferującymi funkcję Badanie (menu Narzędzia, polecenie Zbadaj) tj.: Excel, PowerPoint, Publisher, Visio, OneNote i Outlook.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!