r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DxO PhotoLab 1.1.2

Strona główna Mac Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DxO PhotoLab to wysokiej jakości program do katalogowania i obróbki cyfrowych zdjęć, który doskonale radzi sobie z niedoskonałościami wynikającymi z ograniczeń konstrukcyjnych aparatów. Dzięki niemu można bardzo precyzyjnie usunąć szum, poprawić geometrię zdjęć, aberracje chromatyczne i usunąć winietę w sposób odpowiedni dla danego układu optycznego, a także poprawić barwy na podstawie charakterystyki aparatu.

Przeglądarka zdjęć pozwala na ocenianie och, przeglądanie metadanych i sortowanie według różnych kryteriów, zarówno dotyczących zdjęcia, jak i aparatu, którym zostało zrobione.

Poza klasycznymi narzędziami do sterowania balansem bieli, ekspozycją czy nasyceniem barw, znalazło się tu także kilka modułów autorskich, opracowanych przez firmę DxO: usuwanie efektu Moire'a, „inteligentne” oświetlanie sceny, wielopunktowy balans bieli, zaawansowane sterowanie kontrastem czy bardzo precyzyjne odszumianie PRIME.

Ponadto znalazło się tu narzędzie pozwalające na podstawowy retusz i usuwanie niechcianych elementów zdjęcia oraz zestaw efektów. Ulubione zestawy ustawień można zapisywać do wykorzystania później, można także przenosić je między zdjęciami i wprowadzać zmiany na wielu zdjęciach na raz.

DxO PhotoLab można testować przez 30 dni. Program może działać także jako wtyczka dla Adobe Lightrooma.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

DxO Optics Pro 9 znów dostępny za darmo. Zgarnij świetny program do obróbki zdjęć

31
06.12.2016  •  Anna Rymsza

Szukasz dobrego programu do obróbki zdjęć, ale nie masz dużego budżetu? Ta promocja rozwiąże Twój problem – znów można zdobyć zupełnie za darmo świetny program DxO Optics Pro do katalogowania zdjęć, wywoływania RAW-ów i zaawansowanej obróbki obrazów dla Windowsa i macOS. Program jest dostępny w wersji 9, wydanej w listopadzie 2013 roku. Producent tradycyjnie udostępnia za darmo swoje starsze produkty i DxO Optics Pro 9 Elite można już było zdobyć w sierpniu. Obecnie można go zgarnąć dzięki umowie DxO i serwisu agregującego promocje SharewareOnSale. Wystarczy udać się na stronę promocji,…

DxO Optics Pro 9 za darmo do końca sierpnia

22
13.06.2016  •  Anna Rymsza

Niedawno wydany został program DxO Optics Pro 11, więc zgodnie z tradycją producent udostępnił starszą wersję zupełnie za darmo. DxO Optics Pro 9 w wersji Elite, wydany w listopadzie 2013 roku, można mieć za darmo po podaniu adresu e-mail na stronie promocji zorganizowanej przez DxO i ProfiFoto. DxO Optics Pro to program do katalogowania i obróbki cyfrowych zdjęć, który doskonale niweluje efekty ograniczeń konstrukcyjnych aparatów. Dzięki niemu można bardzo precyzyjnie usunąć szum, poprawić geometrię zdjęć, aberracje chromatyczne, usunąć winietę w sposób odpowiedni dla danego układu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.