Dying Light: Bad Blood

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Dying Light: Bad Blood to wariacja na temat popularnego gatunku „battle royale”.

Gra została stworzona przez Techland i jest samodzielnym dodatkiem do najpopularniejszego tytułu rodzimego producenta, czyli Dying Light. Akcja rozgrywa się na terenie miasta Harran znanego z kampanii fabularnej, gdzie musimy zmierzyć się nie tylko ze sztuczną inteligencją, ale także walczyć z prawdziwymi graczami.

W przeciwieństwie do Playerunknown’s Battleground czy Fortnite: Battle Royale, gdzie w rozgrywce bierze udział aż stu graczy, Dying Light: Bad Blood oferuje tryby zabawy dla maksymalnie 12 osób. Ich zadaniem jest pokonywanie zarażonych i przejmowanie ich próbek krwi. Co istotne, do celu można docierać wspólnie z innymi osobami, ale po czasie trzeba rozwiązać sojusz, bo zwycięzca każdej bitwy może być tylko jeden.

Dying Light: Bad Blood wykorzystuje mechanikę rozgrywki z Dying Light, a zatem wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Podczas zabawy możemy eksplorować lokacje korzystając z techniki parkouru i walczyć z napotkanymi wrogami za pomocą rozmaitych typów broni białej oraz palnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!