r   e   k   l   a   m   a
reklama

EA odpuszcza sobie darmowe Command & Conquer, zamyka Victory Games

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nie ma co spodziewać się jednak w najbliższym czasie gry Command & Conquer, a już w ogóle darmowej. Najnowszy projekt Free-2-Play w ramach serii, który ponoć tworzony był we współpracy z jej miłośnikami, postanowiono wyrzucić oto do kosza. Po testach alpha wyszło na to, że nie takiego rodzaju produkcji oczekują fani marki znanej od lat. Wszelkie pieniądze, jakie zdążyli wydać w grze, będą im zwrócone w przeciągu kilku dni.

Chociaż Electronic Arts do C&C ma zamiar kiedyś jeszcze powrócić, bo nie zabija się legendy, tak Victory Games na pewno strategii rozwijać już nie będzie. Odpowiedzialna za powołanie do życia odsłony F2P ekipa została zamknięta, część osób powinna znaleźć zatrudnienie w innych studiach giganta. Przypomnę, że skasowany projekt zaprezentowano po raz pierwszy 2 lata temu jako Command & Conquer Generals 2. Zbudowane na Frostbite dzieło miało pojawić się w 2014 roku.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii