r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EAGLE 8.2.2

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EAGLE to dobrze znany i ceniony program do projektowania i optymalizacji płytek PCB o różnych wymiarach, także wielowarstwowych.

Galeria programu

EAGLE składa się z trzech modułów. Edytor schematów pozwala wstępnie narysować logikę układu i sprawdzić jego spójność. Edytor płytek służy do przenoszenia elementów i połączeń na płytkę i umożliwia sprawdzenie tras sygnałów oraz dobranie długości ścieżek. Autorouter zaś pozwala automatycznie poprowadzić optymalne ścieżki na płytce, o ile to możliwe w danym przypadku.

Program jest intuicyjny i pozwala szybko opanować narzędzia i przystąpić do projektowania. Przy tworzeniu układów można korzystać z modeli elementów dostarczonych w bibliotece programu, wraz z precyzyjnym wymiarowaniem. Możliwości programu można rozszerzać dzięki kilkuset dodatkom. Dane zapisywane są w otwartym i przenośnym XML-u.

Darmowa wersja programu EAGLE Light pozwala projektować płytki PCB o maksymalnych wymiarach 100 × 80 mm (4 × 3,2 cala) z dwiema warstwami sygnałowymi (górna i dolna). Ta wersja jest przeznaczona do nauki, jako wersja próbna oraz do zastosowań niekomercyjnych i non-profit.

Jeśli projekty tworzone z pomocą Eagle przyniosą zyski lub jeśli możliwości wersji darmowej nie są wystarczające, należy kupić jedną z licencji komercyjnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

EAGLE, Experience Design, Inoreader, NUKE i Aviary – najciekawsze nowości tygodnia

27
OPROGRAMOWANIE 25.06.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. EAGLE Nasza baza programów wzbogaciła się o kolejną pozycję obowiązkową – dobrze znany w branży i ceniony program do projektowania i optymalizacji płytek PCB o różnych wymiarach, także wielowarstwowych. Darmowa wersja programu EAGLE Light pozwala projektować płytki PCB o maksymalnych wymiarach 100 × 80 mm (4 × 3,2 cala) z dwiema warstwami sygnałowymi (górna i dolna). Ta wersja jest przeznaczona do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 23.03.2017 14:40

@pytanko (niezalogowany): PRAWDA

  #4 01.12.2016 20:07

co zrobić jak wyskakują 3 do wyboru dotyczące licencji
bo chciałbym go za darmo .

  #3 11.11.2016 15:39

dla mnie najwazniejsze w takim programie jest to aby moc przetestowac uklad czy dziala przed jego rzeczywistym zbudowaniem.... czy to prawda ze ten program tego niepotrafi?

Radek68   21 #2 26.06.2016 08:14

Program faktycznie jest bardzo dobry i naprawdę szkoda, że nie ma wersji z polskim interfejsem, gdyż nie zawsze wszystko jest oczywiste.

darek_g   8 #1 20.06.2016 22:28

Dobry program, używam go od lat w pracy. Przede wszystkim jego cena jest dużo niższa niż Altium Designer. A i obsługa na prawdę jest prosta.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.