MacOSGrafikaProgramy do projektowania CADEAGLE
EAGLE ikona

EAGLE9.6.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EAGLE to ceniony program do projektowania płytek PCB, optymalizacji rozmieszczenia elementów, zużycia materiału i prowadzonych ścieżek, obecny na rynku od prawie 30 lat.

EAGLE oznacza Easy Applicable Graphical Layout Editor. Program jest intuicyjny i pozwala szybko przystąpić do projektowania, a przy tworzeniu układów można korzystać z elementów dostarczonych w bibliotece programu. Możliwości programu można rozszerzać dzięki kilkuset dodatkom, a dane zapisywane są w otwartym i przenośnym XML-u.

EAGLE składa się z trzech modułów. Edytor schematów pozwala zaprojektować logikę układu i sprawdzić jego spójność. Edytor płytek służy do przenoszenia ich na płytkę i umożliwia sprawdzenie tras sygnałów oraz dobranie długości ścieżek. Autorouter zaś pozwala automatycznie poprowadzić optymalne ścieżki na płytce, o ile to możliwe w danym przypadku.

Darmowa wersja programu Eagle Light pozwala projektować płytki PCB o maksymalnych wymiarach 100 × 80 mm (4 &times 3,2 cala) z dwiema warstwami sygnałowymi (górna i dolna). Ta wersja jest przeznaczona do nauki, jako wersja próbna oraz do zastosowań niekomercyjnych i non-profit. Jeśli projekty tworzone z pomocą Eagle przyniosą zyski, należy kupić licencję.

Po uruchomieniu programu należy wybrać, czy skorzystamy z licencji darmowej z ograniczeniami, czy 30-dniowej wersji próbnej komercyjnego programu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań519
Data aktualizacji4 gru 2020
Rozmiar pliku126.84 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
EAGLE ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)