r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ESET Crysis Decryptor 2.0.4.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ESET Crysis Decryptor jest narzędziem pozwalającym odzyskać dane utracone wskutek działania ransomware Crysis (we wszystkich jego wersjach).

Program po uruchomieniu automatycznie odszyfrowuje na dysku pliki z rozszerzeniami .crysis, .xtbl, .crypt czy .lock.

Uruchamia się go w konsoli (CMD.exe), z literą dysku jako parametrem (ESETCrysisDecryptor.exe C:)

Deszyfracja trwa bardzo szybko: tu nic nie jest łamane, wykorzystywane są oryginalne klucze, które wyciekły najprawdopodobniej od konkurencji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nie płać okupu twórcom Crysisa! Klucze wyciekły, a ESET przygotował deszyfrator

15
28.11.2016  •  Adam Golański

Crysis był do tej pory jednym z najskuteczniejszych szkodników typu ransomware, uważanym za godnego następcę TeslaCryptu. Szyfrując pliki ponad 185 typów na wszelkiego rodzaju dyskach i zasobach sieciowych Windowsa i likwidując tworzone przez system migawki poprzednich wersji, szkodnik stawiał ofiary pod ścianą – szacuje się, że tysiące osób zapłaciły bitcoinami okup o wartości sięgającej niekiedy tysiąca euro. Z tym już jednak koniec, płacić już nie trzeba. Nowy dekoder firmy ESET jest w stanie przywrócić wszystkie dane, które przez Crysisa zostały zaszyfrowane. Szanse na złamanie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ba7.man   6 #6 20.05.2017 20:05

super przydatne narzędzie, koledze pomogło.

  #5 09.12.2016 10:26

@Anonim (niezalogowany): No to zmień że to rozszerzenie ...

  #4 01.12.2016 10:21

Lipa nie dziala z plikami o rozszerzeniu .encrypted

  #3 29.11.2016 08:22

@Locky (niezalogowany): "Program po uruchomieniu automatycznie odszyfrowuje na dysku pliki z rozszerzeniami .crysis, .xtbl, .crypt czy .lock. " nie ma słowa o rozszerzeniu .locky

  #2 28.11.2016 23:12

sorry, niezauważyłem, że słowo "wszystkie" dotyczy tylko virusa Crysis. (btw. czemu nie mogę edytować komentarza ? brak reakcji na kliknięcie w "edytuj")

  #1 28.11.2016 23:09

Nie kłamcie, że odszyfrowywuje wszystkie wersje ! Mam zaszyfrowany plik z rozszerzeniem .locky i ten programik nie "widzi" go. Po przeskanowaniu wyświetla zero znalezionych zainfekowanych plików.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.