ESET Mobile Security & Antivirus

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pakiet ESET Mobile Security & Antivirus to zestaw narzędzi do kompleksowego zabezpieczenia urządzenia mobilnego pracującego pod kontrolą systemu Android zarówno przed szkodliwym oprogramowaniem, jak i fizycznymi złodziejami. Aplikacja już w bezpłatnej wersji darmowej oferuje podstawową funkcjonalność i chroni przed zagrożeniami.

Najważniejszym modułem pakietu ESETa dla urządzeń mobilnych jest antywirus. Pozwala on na wykrywanie znanych zagrożeń w czasie rzeczywistym, wykrywanie potencjalnie niepożądanych i potencjalnie niebezpiecznych aplikacji. Antywirus korzysta z chmury ESET Live Grid w celu szybszej reakcji na nowe zagrożenia. Antywirus pozwala na 3 poziomy skanowania: szybkie, inteligentne oraz głębokie, daje również dostęp do kwarantanny, dzienników skanowania i pozwala na automatyczne aktualizowanie baz wirusów.

Aplikacja posiada filtr SMS i połączeń, dzięki którym użytkownik może zablokować niechciane wiadomości i telefony od wybranych numerów, numerów nieznanych, ukrytych, lub całych grup. Pakiet posiada również moduł chroniący przed atakami phisingowymi, który integruje się z dostępnymi w systemie przeglądarkami internetowymi w celu skanowania odwiedzanych stron. Ważnym elementem jest moduł antykradzieżowy, który chroni urządzenie przed używaniem innej kart SIM, pozwala również na zdalne blokowanie, lokalizowanie i czyszczenie urządzenia za pomocą kodów w wiadomościach SMS.

Moduł audyt zabezpieczeń pozwala z kolei na sprawdzenie najważniejszych elementów np. poziomu ochrony używanej sieci Wi-Fi, instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. Sam audyt pozwala przeglądać aplikacje ze względu na uprawnienia jakich wymagają i do jakich danych użytkownika mają dostęp. Ponadto ESET pozwala na zabezpieczenie pakietu hasłem. Wersja darmowa zapewnia dostęp do niewielkiej ilości opcji, oprócz kupna, możliwa jest aktywacja ograniczonej czasowo wersji próbnej pakietu.

Uwaga!

Testowa licencja jest aktywna przez 31 dni. Później konieczne jest wykupienie pełnej wersji lub zadowolenie się darmową edycją, której funkcjonalność ogranicza się głównie do antywirusa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 20.05.2017 08:02

Witam na telefonie samsung nie ma ikonki w lewym górnym rogu gdzie w innych antywirusach była, jest tylko powiadomienie. W ustawienia stałem powiadomienia ustawione na włączone.

  #3 16.11.2015 18:36

36 zł na dwa lata i zawsze trochę bezpieczniej. Sam program bardzo dobry i lekki.

  #2 09.01.2015 10:05

Bardzo dobry...! :-)

macaleks   14 #1 08.03.2014 22:52

Na tablet z androidem absolutnie potrzebny.Ćwiczę od kilku miesięcy.Nie ma nic lepszego.Dobra robota! :P