EaseUS Data Recovery Wizard Free EaseUS Data Recovery Wizard Free 12.9.1

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobier​z program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EaseUS Data Recovery Wizard Free to darmowe i proste w obsłudze narzędzie, służące do odzyskiwania danych, które utraciliśmy na skutek działania wirusów, awarii sprzętu lub oprogramowania, a także poprzez ich przypadkowe usunięcie.

Program działa w oparciu o kreator, który prowadzi użytkownika przez cały proces przywracania skasowanych plików. W kilku prostych krokach umożliwia zdefiniowanie typu plików, które poszukujemy czy lokalizacji, w której mogą się one znajdować. Domyślnie przeprowadzana jest szybka analiza zawartości wskazanego dysku, jednak narzędzie oferuje tryb głębokiego skanowania, który pomimo, że działa znacznie dłużej to umożliwia odnalezienie danych, które nie zostały wykryte podczas pierwszych poszukiwań.

W rezultacie pracy wspomnianego mechanizmu analizy wyświetlana jest lista odnalezionych plików, które możemy odzyskać i zapisać we wskazanej lokalizacji. Co istotne, EaseUS Data Recovery Wizard Free wyposażony został w tryby, umożliwiające wygodne wyszukiwanie ściśle określonych plików - grafiki, muzyki, filmów, dokumentów, wiadomości e-mail i innych. Możliwe jest oczywiście również jednoczesne odnajdywanie wszystkich usuniętych z dysku plików.

Uwaga!

  • Wersja darmowa pozwala na odzyskanie danych o łącznym rozmiarze 1 GB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!