EaseUS EverySync EaseUS EverySync 3.0

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EaseUS EverySync to oprogramowanie, które umożliwia automatyczną synchronizację plików i folderów, dzięki czemu mamy do nich dostęp z poziomu różnych urządzeń.

Wspomniane rozwiązanie sprawia, że dzięki EaseUS EverySync tworzymy przy okazji kopię zapasową danych. W wyniku awarii dysku twardego na jednym z komputerów bez problemu odtworzymy dokumenty, multimedia lub jakiekolwiek inne pliki na drugim pececie. Poza tym dane można synchronizować także z urządzeniem przenośnym, serwerem FTP lub siecią domową.

EaseUS EverySync pozwala również udostępnić wybrane pliki i foldery „w chmurze” za pośrednictwem takich usług, jak: Google Drive, OneDrive (SkyDrive) lub Dropbox.

Co ciekawe, operacja synchronizowania plików w EaseUS EverySync może odbywać się zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem (np. codziennie po zakończeniu pracy nad danym projektem) lub w czasie rzeczywistym (kiedy wprowadzono jakiekolwiek zmiany w plikach).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!