EasyClicker Pro 1.3 Beta

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EasyClicker Pro to niewielka aplikacja polskiego autorstwa, której zadaniem jest automatyzacja niektórych czynności wykonywanych na komputerze. Z jej pomocą bez problemu zasymulujemy wciśnięcia dowolnych przycisków myszy oraz klawiszy na klawiaturze.

Program umożliwia tworzenie różnych wariacji akcji wykorzystujących myszkę oraz klawiaturę komputerową. Narzędzie daje możliwość zapętlania wykonywania zdefiniowanych akcji i ich zatrzymywanie po wciśnięciu zdefiniowanego wcześniej klawisza.

Użytkownik posiada możliwość tworzenia dowolnych kombinacji, które później zapisze na dysku jako skrypt w celu późniejszego wykorzystania. EasyClicker Pro może pracować z poziomu zasobnika systemowego, nie przeszkadzając nam w codziennej pracy z komputerem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 10.07.2017 12:36

a ja polecam program Auto Mouse Clicker (AMC) :) https://sourceforge.net/projects/auto-mouse-clicker-amc/

reqoil   6 #2 16.02.2017 15:10

Działa całkiem ok jeśli mamy do wykonania jakąś prostą czynność powtarzającą się 100 razy.

  #1 15.05.2015 12:32

Na win7 64bit program sie nie aplikuje, wgl nie odtwarza.