EasyClicker Pro EasyClicker Pro 1.3 Beta

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EasyClicker Pro to niewielka aplikacja polskiego autorstwa, której zadaniem jest automatyzacja niektórych czynności wykonywanych na komputerze. Z jej pomocą bez problemu zasymulujemy wciśnięcia dowolnych przycisków myszy oraz klawiszy na klawiaturze.

Program umożliwia tworzenie różnych wariacji akcji wykorzystujących myszkę oraz klawiaturę komputerową. Narzędzie daje możliwość zapętlania wykonywania zdefiniowanych akcji i ich zatrzymywanie po wciśnięciu zdefiniowanego wcześniej klawisza.

Użytkownik posiada możliwość tworzenia dowolnych kombinacji, które później zapisze na dysku jako skrypt w celu późniejszego wykorzystania. EasyClicker Pro może pracować z poziomu zasobnika systemowego, nie przeszkadzając nam w codziennej pracy z komputerem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!