r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Elk - Travel Currency Converter 1.2.3

Strona główna iOS Podróże i transport Inne programy do podróżowania

Elk – Travel Currency Converter jest to aplikacja służąca przeliczaniu kursu walut. To, co jednak odróżnia ją od konkurencji, jest sposób, w jaki to robi. Dzięki geolokalizacji ustala nasze położenie i automatycznie przelicza walutę miejsca, w którym aktualnie przebywamy.

Główną zaletą aplikacji jest jej prostota. Kwot nie musimy wpisywać ręcznie, a obsługa tabeli ogranicza się do dwóch ruchów: poprzez dotknięcie rozwijamy table lub przesuwamy w prawo. Elk, mimo że bardzo prosty, prezentuje się atrakcyjnie wizualnie i przede wszystkim czytelne.

Elk przez pierwsze 14 dni jest dostępny za darmo. Jeżeli nie zapłacimy, będziemy mogli sprawdzić jedynie naszej waluty względem do euro/dolara. Żeby odblokować wszystkie waluty I funkcję, należy zapłacić 18,99 zł. Aplikacja na pewno przydatna dla tych, którzy często podrózują.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

iOS: 7 najlepszych aplikacji 2017 roku na iPhone'a i iPada

31
08.06.2017  •  Jan Mentel

Konferencja WWDC co roku jest dobrą okazją do tego, żeby docenić najbardziej kreatywnych twórców aplikacji oraz gier – my przygotowaliśmy listę tych pierwszych. W tym roku nagrodą Apple Design Awards wyróżniono 7 aplikacji na iOS-a. Lake: De-Stress Therapy with Art Coloring Pages Lake, czyli aplikacja do kolorowania obrazków, która pozwala na chwilę odstresowania. Do dyspozycji dostajemy prace artystów tworzących na Instagramie, które dzięki 5-częściowym zestawie do malowania oraz palecie z 245 odcieniami możemy rozerwać się, dzięki kolorowaniu. Lake powstała z myślą o dorosłych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.