Empik Empik wersja 2.48.5

Strona główna iOS Rozrywka i hobby Biblioteki i księgarnie ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Empik to aplikacja popularnej sieci księgarni. W aplikacji można przeglądać bogatą ofertę książek, filmów, muzyki i wielu innych produktów, w tym zabawek, elektroniki użytkowej i różnych artykułów do domu. Towary można zamawiać online i z dostawą do domu lub do wybranego salonu sieci Empik.

Nawigacja w aplikacji Empik jest bardzo prosta, a wybrane produkty można filtrować na wiele sposobów i przeszukiwać. Podobnie jak na stronie, są tu widoczne rekomendacje innych użytkowników i informacje o nowościach i bestsellerach. Członkowie programu partnerskiego mogą korzystać z dodatkowych opcji.

Z aplikacją warto przejść się także do salonu Empik. Można w niej skorzystać ze skanera kodów kreskowych i poznać opinie innych na temat książki czy płyty. Ponadto można skorzystać z systemu rozpoznawania muzyki, by sprawdzić dostępność płyty w sieci sklepów. Można też znaleźć najbliższy Empik, wyznaczyć do niego trasę i szybko znaleźć w nim poszukiwany produkt.

Aplikację można spersonalizować. Różne produkty można zapisywać w schowku, na podstawie wcześniejszych zakupów otrzymamy także indywidualne sugestie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!